Резонанс: Двічі обманута: недовиключена і недовисунута

З тексту, який розміщений в інтернет-виданні „Провінція” під назвою „Світлана Трофімова: Вас обманюють Булатецький і Гресь”, випливає наступне:
1. Пані Трофімова, попри публічні заяви керівників фракції та лідерів міжфракційного об’єднання опозиційних депутатів в облраді, формально (тобто, на папері) залишилась заступником керівника фракції ВО „Батьківщина”. Вона також формально не виключена з членів фракції.
2. Пані Трофімова, попри заяви однопартійців, продовжує вважати себе заступником голови фракції.
3. Водночас пані Трофімова заявляє, що „нинішні партії дискредитували себе – їм немає довіри і я не хочу мати до них ніякого відношення”.
Отже, зрозуміти, чого хоче кандидатка важко: якщо всі партії їй так остогидли, то чому б їй самій не вийти з партійної фракції і не покинути фракційну посаду? Це було б справді порядно і чесно. Натомість п. Трофімова продовжує називати себе заступником керівника фракції ВО „Батьківщина” і водночас під час виборчої кампанії розміщує в ЗМІ тексти, в яких дискредитує представників об’єднаної опозиції та її кандидатів.
Головною мішенню для критики п. Трофімова вибрала кандидата в народні депутати від Об’єднаної опозиції Миколу Булатецького. Часто-густо звинувачення на адресу Булатецького притягнуті за вуха або мають комічний присмак: то С.Трофімова бачить „руку Булатецького” в абсолютно сторонніх публікаціях про неї, то вимагає від нього як від „справжнього мужика” знятися з виборів на її користь (Газета „Народна правда”, №5 за жовтень 2012 року).
Оскільки Булатецький не збирається зніматися з виборів, пані Трофімова, вочевидь, почувається обманутою в своїх найромантичніших очікуваннях. Цікаво, що на своєму офіційному сайті та у відповіді газеті „Нова молодь Черкащини” до когорти „обманщиків” – Греся і Булатецького – вже ні сіло, ні впало додається і ще один кандидат від Об’єднаної опозиції Леонід Даценко. Правда, „злодіяння” останнього кандидатка не уточнює. Лишається здогадуватись, що пан Даценко їй не подобається через те, що саме його, а не її, Об’єднана опозиція висунула своїм кандидатом.
Жарти жартами, але, слідкуючи за заявами і діями пані Трофімової, сам собою напрошується сумний висновок: з стартової позиції кандидата в нардепи С.Трофімова займається поборюванням опозиції, підіграючи таким чином провладним кандидатам, зокрема тій же Валентині Жуковській, Володимиру Зубику чи Богдану Губському.
Схоже, що це і є головна місія нашої самовисуванки. Адже, хіба може всерйоз претендувати на перемогу на виборах кандидатка в депутати парламенту, чия передвиборна програма претендує на приз як найкумедніша і найнікчемніша. Там немає жодного слова щодо законів, стратегії, напрямку руху держави. Зате в парламенті пані Трофімова обіцяє вирішувати... проблему зливового відводу води „з метою виключення можливості утворення калюж на вулицях міста”. Зрештою, чим не питання для ВР? До речі, його можна розглядати на сесіях покалюжно: калюжу на Луначарці, калюжу на Пастерівській, калюжу на Громова... А потім підуть на обговорення калюжі в Чорнобаї, калюжі в Шполі, в Матусові, Кривому Розі...
Дивись, при розгляді калюжних питань парламент так „зашиється”, що ніколи буде розглядати закон про продаж землі, введення державної російської чи загрозливий трудовий кодекс вкупі з медичною реформою. Може, в цьому і є таємний замисел пані Трофімової, і ми її просто недооцінюємо? Пропоную обговорити у дворах, на кухнях і в трудових колективах. І прийняти щодо кандидатки єдино правильне, конструктивне рішення.

P.S. І останній штрих, по суті – дрібничка. В тексті, наданому „Провінції” пані Трофімовою, звучить питання до редакції газети „Нова молодь Черкащини”, чому заява Володимира Греся не маркована як політична реклама? І далі висновок: „це є пряме порушення закону”.
Відповідально заявляю: опублікований в „НМЧ” матеріал не є політичною рекламою. Зате три шпальти з прямою агітацією кандидатки Трофімової, наприклад, в „Народній правді” без позначки „політична агітація” – це справді порушення закону. Як і публікація даних соцопитування після 18 жовтня, до чого теж вдається Трофімова. Тож, як каже російська приказка, „неча на зеркало пенять”.
Юлія Сакун
23.10.2012 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
21:25 24.10.2012 IB:
Повна бредятина все що написано в статті! Тим більше,що все на рівні базарної ругані!Безпідставної тріпанини:аби щось ляпнуть.
шкільний рівень-срамота та посміховисько, шановна, а може й ні, Юлія Сакун!
Юлія, невже це Ви? не можу повірити. Чи це пан Б-й, тепер і за Вас пише, не тільки за Грися і за вас підписується.Жах.
10:18 24.10.2012 Andrey2013:
ЛЮДИ...посмотрите, это ж явно заказная статья...
Никогда не думал, что такой мужчина - "лицо сильного характера и борьбы" мог вылить бочку грязи на такую незапятнаную персону, как Светлана Трофимова.
10:11 24.10.2012 dr.shulga:
Я вважаю, що Черкащанам потрібно вирішувати проблеми міста, а не ганятися за примарами пенсійної реформи і землі. Черкасам потрібен кандидат від Черкас, а пану Б-кому досить літати в хмарках, пора вже зпуститись на землю.
Аня, а на рахунок психо-неврологічному диспансеру це ідея...!)
10:03 24.10.2012 Mykola:
Дивно читати таку галіматью від Юлії Сакун. Редактора, яка багато років видає опозиційне видання. Кого Ви сьогодні підтримуєте, пані Юлія? Випускника дурфаку, хамовитого мужика, який не знає що таке шляхетність і без мата двох слів не скаже? Невже такого зятя Ви б хотіли своїй доньці?? Не варті копійки, які він вам дає, втрати поваги до Вас з боку мешканців міста. Вибори завершаться, але чи захочуть люди купувати Вашу газету?
10:03 24.10.2012 tzymbal.anka:
Я б вообще б посоветовала господину Б. сходить на прийом к врачу, где-то так на улице Кавказкой, хто не знает там у нас психо-неврологический диспансер находится!
09:58 24.10.2012 ticshencko:
Невже такого "СПРАВЖНЬОГО МУЖИКА" задіває те, що Трофімова перемагає на всіх виборах, а ви пролітаєте...)
09:49 24.10.2012 covtun:
Щоб виключити заступника голови фракції, то потрібно слідувати регламенту роботи облради, а потім вже офіційно оголошувати про зняття з посади...там чорним по білому написана процедура зняття з посад!