Малиновський: як можна зганяти всіх на територію, де 100 років робили цигарки?

Малиновський: як можна зганяти всіх на територію, де 100 років робили цигарки?Лідер обласної організації СПУ Олексій Малиновський критично оцінює ініціативу міської влади Черкас створити на базі колишньої Тютюнової фабрики своєрідний «дім народів». Малиновський вважає, що команда Одарича знову діє не прозоро й незрозуміло для громади міста.
- Намір влади – сконцентрувати культурні заклади в одному місці ще можна сприйняти, - говорить Малиновський. – Але як можна всіх збирати на територію, де понад 100 років виробляли цигарки? Чому не поставили до відома людей, чому не порадилися…Якщо говорити про музичну школу №2, то звільняють чудові старовинні приміщення в центрі міста. Чимало педагогів працювали тут по 20-30 років. Тепер зненацька – переїжджайте! Чому? Навіщо? Чому їх не спитали? Руйнується усталений ритм життя. І все – через мутні й незрозумілі плани міської влади.
Найголовніше – невідомою є подальша доля міського майна, вважає соціаліст.
- Коли б це робив я, то почав би з вивчення проблеми разом зі спеціалістами, заручився б людською підтримкою, а після цього – відкрито заявив, що ми пропонуємо робити з приміщеннями. Але ж цього ніхто не говорить…
09.02.2012 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter