"Остап Бендер" з черкаського МВК вирішив зробити з покинутої тютюнової фабрики "дім народів"

"Остап Бендер" з черкаського МВК вирішив зробити з покинутої тютюнової фабрики "дім народів"Торік ПАТ «Галлахер Україна» подарувало обласному центру приміщення колишньої тютюнової фабрики. Міська влада вже вирішила, як саме використає колишні виробничі площі. Про це сьогодні на прес-конференції розповів міський голова Черкас Сергій Одарич.
- Туди переїде друга музична школа, - повідомляє міській голова. - Якщо зараз школа розміщується на площі 700 кв.м., то відтепер буде 1200 кв.м . з хорошими світлими вікнами і концертним залом.
У приміщення колишньої тютюнової фабрики , за словами мера, також переселять будинок культури ім. Кулика, який наразі розміщується у будівлі кінотеатру «Мир»,та інші творчі колективи і цілу низку спортивних секцій».
Окремий блок приміщень буде займати станція «Швидкої медичної допомоги».
На площах фабрики також розташують міський архів, який наразі знаходиться в ПЗР, навчально-виробничий комбінат , що забезпечує місто фахівцями робітничих професій, пообіцяв Сергій Одарич.
Міська влада також збирається перевести на колишню тютюнову фабрику Дозвільний центр і розмістити там новостворені Центр адміністративних послуг і громадський Ресурсний центр.
06.02.2012 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
16:53 06.02.2012 JILLY:
Окрім перерахованих суб`ектів в приміщення тютюнової фабрики Одарич переведе управління охорони здоров`я, стоматполіклініки та зооветеринарну станцію. Збір пропозицій продовжується..