"Каков привет-таков ответ": продовження історії про черкаські труднощі "Вітіної" тисячі (доповнено)

1 червня Провінція оприлюднила матеріал "Вітіна тисяча не дійшла до Черкас? Розповідь очевидця". Управління Національного банку в Черкаській області досить своєрідно відреагувало на цю інформацію (текст нижче).
«Управлінням Національного банку України в Черкаській області проаналізовано матеріали, які розміщено на сайті "Провінція", та виявлено некоректний
заголовок до матеріалу "Вітіна тисяча не дійшла до Черкас? Розповідь очевидця" від 01.06.2012. Зокрема, назва матеріалу не відповідає реальній ситуації з виплатою компенсацій вкладникам Ощадбанку СРСР в області. Виплата коштів фактично розпочалася відділеннями АТ "Ощадбанк", що функціонують в області, 1 червня 2012 року. Всі установи банку забезпечені готівкою в необхідних обсягах. Описана в матеріалі ситуація не пов'язана з відсутністю коштів для виплати компенсацій, а спричинена виключно помилковим призначенням Головним банком часу отримання коштів, який виходить за межі графіку роботи відділення.
З метою недопущення ажіотажу серед населення навколо неіснуючих подій та уникнення непорозумінь, що можуть призвести до порушень Вашим
виданням Законів України "Про інформацію" та "Про рекламу", просимо надалі коректніше висловлюватися в назвах матеріалів, що вами розміщуються.»

Від Провінції: шановне Управління Національного банку України в Черкаській області! У проаналізованому Вами матеріалі "Вітіна тисяча не дійшла до Черкас? Розповідь очевидця" від 01.06.2012 йдеться про РЕАЛЬНУ подію. І неоковирна спроба працівників управління НБУ області повчати коректності в некоректному по формі листі (в якому ні « «доброго дня», ні «на все добре») має дивний вигляд. Коли в НБУ взялися АНАЛІЗУВАТИ заголовки, то мали б побачити, що в кінці першого речення - знак питання («Вітіна» тисяча не дійшла до Черкас?). Отже, це не ствердження, не поширення чуток, не ворожий голос. Це запитання, зроблене по гарячих слідах.
Було б природно, якщо б НБУ тактовно нагадав черкаському «Ощадбанку», що в разі таких непорозумінь людям треба належно все пояснити та вибачитися. Тим більше, коли мова йде про 85-річну пенсіонерку.
І останнє. Реальна інформація про неузгодженість в діях банківських працівників не може стати причиною ажіотажу серед населення. А от бажання банківських працівників зберегти гарну мармизу при поганій грі може викликати в населення незручні запитання…
PS. До речі, шановне Управління НБУ в Черкаській області, згаданій нами пенсіонерці Бабенко Надії Олексіївні видали документ, в якому написано, що гроші вона отримає 29 червня 2012 року. Згідно постанови Кабінету міністрів України, 29 червня 2012 року в Україні - вихідний день...К-хе, к-хе, що Ви там писали про коректність?
"Каков привет-таков ответ": продовження історії про черкаські труднощі "Вітіної" тисячі (доповнено)
05.06.2012 17:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
14:17 08.06.2012 Oksana_Kolisnyk:
Фу, Вікторіє! Чи ж може Віктор - дуже вже не жіночно висловлюєтеся. Щось інформаційних трансвеститів побільшало. Щось з психікою у певного типу коментаторів. Мабуть через відсутність гумору та образного мислення. Кажу ж, нервову хворобу схопите, чи вже почалося?
12:00 08.06.2012 Victoria:
Jaj, Istenem! OMG! Йой, Божечку ж мій! Воно знає ким працював В.Ф. та ще й на початку 90-х! А давно воно це знає? То чого ж ти натякало на гроші збербанку, що були вивезені з України у 1991 році??? (cenzored)...
08:41 08.06.2012 Oksana_Kolisnyk:
Що й, власне, треба було довести. Ви, Victoria, показовий коктейль гостроязикості (не завжди. до речі, ця риса є супутницею гострого розуму) злостивості та поганого виховання, з гумором та образним мисленням у Вам - також погано. Ну хіба що газет та інтернету поначитувалися - ненайліпша "література", але про смаки з Вами сперечатися не буду - не зійдемося:) А отже маєте сумні перспективи відхопити нервову хворобу.
ПС Я знаю, ким працював Віктар Фьодарич на початку 90-х...
00:14 08.06.2012 Victoria:
OMG! Не Віктор Федорович, це точно! Хоч би хто там і повні штанці наклав! А от як щодо Макаровича? І чому такі національно свідомі люде як ваш пан Ющенко чи гверті Julhen Kapitlmann не вимагали від РФ повернути вклади? А чи взагалі ті вагони з готівкою до Москви дійшли? Ніхто не бачив! А злі язики кажуть, що міжнародні фінансові (чи сіоністські, що втім одне й те ж саме) організаціі могли запропонувати центів по 2 за радянський карбованець, а враховуючи те, що тих карбованців було багато мільярдів, то поживитися можна було непогано. Оскільки про діяльність юща на банківсикій ниві до цього часу ходять легенди, то цілком можливо, що й він там міг поживитися як і в банкові "Україна". Я нічого не знаю про розумовий рохвиток Oksany, проте навіть особам не занадто обтяженим інтелектом відомо, що В.Ф. Янукович у 1991 році працював гендиректором об'єднання "Донбастрансремонт" і ніякого відношення до центральної влади у Києві не мав. І зморозити таку маячню могла тільки дуже обкурена шльондра-збоченка
12:32 07.06.2012 Oksana_Kolisnyk:
"Це може Віктор Федорович...?" А Ви знаєте, Віторіє, може і Віктор Фьодорич. Принаймні зараз при владі побільшало отих самих, які перші свої статки зробили на грошах КПСС та ВЛКСМ. Як не голова ОДА, так секретар якогось комуністичного міськкому, як не міністр, так патентований комсюк. То ж плюйте, та не заплюйте того, кого не хотіли б і не заплюйтеся самі. Іноді, Ви знаєте, краще рота самому собі. як Ви висловилися, "заткнути".
12:11 07.06.2012 Victoria:
А чи це чеснота - саботувати розпоряджння Президента Януковича про виплату грошей літнім людям??? Is fecit cui prodest! Робить той, кому вигідно! А нам рота затикати? Не вийде! Та й взагалі, звідки ця проблема з грошима Ощадбанку УРСР взялася??? Це може Віктор Федорович у далекому 91 році у опломбованих вагонах з Києва гроші вкладників української філії Ощадбанку СРСР кудись вивіз?
08:35 07.06.2012 Oksana_Kolisnyk:
Вікторіє, Ви, вочевидь, думаєте, що своїми коментами додаєте нинішній владі авторитету? По-Вашому, хамство-це чеснота? Ну-ну...
23:32 06.06.2012 Victoria:
Jaj, lelek! Baszom az anyat! Та які ж то з біса мої прорахунки??? І які ж то люде, що я їх, Himmelherrgott образила??? То й відповідайте, urno kutya, хто ж то призначив ту Schweinerhund чи то Hundeschwein, що не може скласти дати докупи, до роботи у банку?
Jaj, lelek! Та, Himmelherrgott, які ж то мої прорахунки? Du bist ein Schweinerhund! Das Orangeschwein!
А за що ж ваші орангутанги відповіли?
15:57 06.06.2012 Elena:
Шановна Victoria, може досить звалювати свої прорахунки на колишню владу та ще й ображати людей? Пора вже показати покращення, яке б мало наступити ще 2.5 роки тому. Бо це дуже зручна позиція ні за що не відповідати.
11:08 06.06.2012 Victoria:
А эта загадочная фраза... "Описана в матеріалі ситуація не пов'язана з відсутністю коштів на виплати компенсацій, а спричинена виключно помилковим прихначенням Головним банком часом отримання коштів, який виходить за межі графіку роботи відділення"!!! Представьте себе, что какому-то переводчику нужно перевести её на какой-то общепонятный язык - в лучшем случае переводчик уйдёт в запой от невозможности выполнения задачи, а в хужшем - получит психическое расстройство. Не верите? Проверьте хотя бы с переводчиком гугла - обхохочетесь. Ну ладно - ошибочка вышла, а как же с назначением прихода 85-летней старухи в отделение в выходной день???? Это что? А это дискредитация Президента - ни больше, ни меньше!
22:46 05.06.2012 Victoria:
И отмазка, что в отделении сбербанка не знали, что выходной перенесли, не канает, так как цитирую "...Надія Олексіївна повинна 1 червня о 8.30 підійти до відділення Ощадбанку в нашому відділенні зв`язку. З картою та паспортом ми підійшли до віконечка. Працівниця «Ощадбанку» поцікавилася, чи телефонував нам хтось з Києва днями? «Ні, не телефонував». «Дивно, мали б передзвонити», - сказала вона. Нам видали новий документ, де було написано, що день видачі наших грошей – 29 червня." А на 1.06.12 решение кабмина о переносе выходного уже было принято и опубликовано даже в местной газетёнке вечерние черкассы ещё 29.05.12. Какая же это мразь подрывет авторитет власти в Черкассах и куда смотрит местная власть. Не секрет, что местным управлением НБУ командовали помаранчевые недоумки типа ющенкового дружка черевка и может это их кадры до сих пор здесь сидят и гадят?