"Вітіна тисяча" не дійшла до Черкас? Розповідь очевидця

"Вітіна тисяча" не дійшла до Черкас? Розповідь очевидцяЯк офіційно повідомили сьогодні в прес-службі Ощадбанку, 1 червня в Україні розпочалися виплати компенсаційної тисячі гривень вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР.
Щоправда, до Черкас «Вітіна тисяча» не дійшла. Ось що розповіла Провінції черкащанка Людмила Петрівна. Сьогодні зранку вона зі своєю 85-річною тіткою, Бабенко Надією Олексіївною, прийшли у відділення Ощадбанку, розташоване в 5-му відділенні зв`язку за адресою Шевченко, 325.
- Напередодні моїй тітці прийшла так звана «національна карта», - розповідає Людмила Петрівна. – У ній було зазначено, що Надія Олексіївна повинна 1 червня о 8.30 підійти до відділення Ощадбанку в нашому відділенні зв`язку. З картою та паспортом ми підійшли до віконечка. Працівниця «Ощадбанку» поцікавилася, чи телефонував нам хтось з Києва днями? «Ні, не телефонував». «Дивно, мали б передзвонити», - сказала вона. Нам видали новий документ, де було написано, що день видачі наших грошей – 29 червня. Чому? Жодних пояснень нам так і не надали.
Як зазначають в «Ощадбанку», компенсаційні виплати триватимуть до 25 грудня поточного року. У зазначений період банк планує обслужити 6 мільйонів вкладників.
01.06.2012 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter