Васильченко-прокурору Лісовому: Які комедії прокурори тут переді мною розігрують укупі з Одаричем?

Як ми вже повідомляли, прокуратура Черкаської області не виявила підстав для прокурорського реагування на звернення журналістки Валентини Васильченко до прокурора області Миколи Лісового. Після оприлюднення інформації прокуратури, Валентина Васильченко надала «Провінції» своє офіційне звернення в прокуратуру, написане після візитів працівників прокуратури, РЕМу та Соснівського СУБу.

Прокурору Черкаської області
Лісовому Миколі Леонідовичу
Васильченко Валентини Андріївни,
яка мешкає за адресою: 18023, Черкаси-23,
вул. Котовського, 91, кв.44.

20 квітня 20012 року я звернулася з листом на Ваше ім’я, оскільки я зверталася в міську раду, Соснівський СУБ, міську РЕМ з проханням установити джерело високої напруги в моєму будинку і гарантувати мені безпеку життя. Ніхто пальцем не поворухнув, щоб щось зробити.
У цей же день по Інтернету відправила заяву на „Провінцію”, яка й опублікувала її.
Я була вражена реакцією мера Одарича, тому що його служби моніторять і мої виступи в „Провінції”, і всі решта публікацій в „Провінції”. Ще 19 квітня мій номер телефону скидали з номеру чергового міськради 15-05. Адже я постійно телефонувала і вимагала бодай пояснити, що робиться з напругою. А тут напруга миттєво впала до 235 – 240 вольт. Нині тримається здебільшого на 235 вольтах. Я безмежно щаслива.
Ви нас тримаєте за худобу. Жінка-черкащанка щаслива, тому що напруга в помешканні 235 вольт.
8 травня в мене появилася ціла делегація на чолі з працівником міської прокуратури. Фотографували лічильник, покази. Записали, що в мене напруга нормальна.
Я зняла всі запитання, сказала, що прошу офіційно дати відповідь лише, якою нормальною напруга має бути в помешканні? Бо мені доказували перед цим електрики, що напруга в 290 вольт ідеальна і для телевізора, і для холодильника.
10 травня в квартирі появився головний енергетик Соснівського СУБу. Так він мені представився і почав вимагати підписати акт, що 8 травня в мене була нормальна напруга. Це дійсно так. Але ж до 20 квітня вона не була нормальною. Саме тому я зверталася і в СУБ, і в РЕМ, і до чергового в міську раду. А черговий зобов’язаний доповідати про дзвінки громадян меру Одаричу.
Ніхто не хотів нічого робити, тільки всі кивали один на одного. Я попереджала всіх: „Робіть щось, тому що звернуся в прокуратуру”. Відверто кажучи, наді мною просто знущалися. До цього часу не отримала відповіді із СУБу на листа, якого зареєструвала 22 березня 2012 року. Бо я вимагаю гарантувати, що в хаті через високу напругу нічого не згорить.
Я сказала чиновнику, що акта підпишу, але із зауваженнями, на що я маю право. Всього лише написала, що до 20 квітня була висока напруга, але мої скарги ігнорували. Чиновник почав вимагати не писати таке зауваження. Включив диктофон, почав записувати нашу розмову. Комедія та й годі.
Йдеться мова про життя людини. Горіли електрощити на моєму третьому поверсі, на четвертому, п’ятому поверсі. В будинку багато малюків. Прокурор області може гарантувати, що при напрузі в 300 вольт не загориться проводка в помешканні, і дітки не згорять разом з мамою? Це я повністю поміняла електропроводку після того, як згоріли люстра, телевізор, монітор до комп’ютера. А в будинку здебільшого стара проводка в помешканнях.
За власні гроші поміняла на євро все начиння на щитку в коридорі. І хочу спокійно спати в квартирі, не боятися, що через високу напругу я не згорю сама, не згорить мій холодильник, телевізор. Я щось таке жахливе вимагаю від влади, від монополіста міського РЕМ? Через дерибан країни Ви мене позбавили права на вибір. Провівши в хату нову проводку, я б заключила договір на обслуговування з іншим РЕМ. Але ж Вам треба палаци на Мальдивах і в Монако. А я мушу трястися від страху через стареньку підстанцію в дворі. Не я, а електрики говорили мені і про гнилий кабель, і про підстанцію.
Не розумію, що це була за прокурорська перевірка, коли 10 березня від мене по-хамськи вимагали підписати дивний акт. Які комедії прокурори тут переді мною розігрують укупі з Одаричем? Я сива жінка, маю 40 років стажу. І вимагаю поводитися переді мною з пошаною, як з літньою людиною, а не як з худобою.
І тепер я вимагаю у прокурора області дати відповідь на мій лист від 20 квітня цього року на всі 7 запитань. А також прошу відповісти, що це за перевірку Ви тут влаштували і кого Ви перевіряли, кого покриваєте? Якби прокурор міста був на місці, то Одарич не асфальтував би в мене під вікнами вулицю в грудні. У квітневому листі я писала про це. А також прошу відповісти, чому прокурор міста Черкаси не повернув людям кошти за завищену квартплату, яку присудив суд повернути мешканцям Соснівського району. До них належу і я. Якби Одарич повернув ті гроші, то в грудні не асфальтував би вулиці. Нині асфальт на них стоїть сторч, як після бомбардування.
Якщо прокурор області не дасть мені відповідь, то я поїду в Генпрокуратуру, і не повернуся, поки Генеральний прокурор не відповість.

11 травня 2012 року Валентина Васильченко
23.05.2012 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter