Булатецький: зламавши незаконно встановлений в міськраді Одаричем турнікет, я зробив добре діло

Булатецький: зламавши незаконно встановлений в міськраді Одаричем турнікет, я зробив добре діло«Якби в Черкасах були судді з Донецьку, то я б вже сидів за гратами», - про це сьогодні на прес-конференції заявив депутат Черкаської міської ради Микола Булатецький.
За його словами, його адвокати здійснили кілька спроб закрити справу, порушену за дебош депутата у міській раді під час акції протесту ветеранів Афганістану. За словами Булатецького, у міліції заявляли, що підставою для порушення кримінальної справи було звернення міської ради.
- Ми доводимо, що ніякого звернення міськради не було, - розповідає М. Булатецький. – далі – нібито завдані мною 14 тисяч гривень збитків. Офіційно доводимо, що лише 1,5 тис. збитків. До того ж, як з`ясував депутат обласної ради Михайло Мушиєк, який звернувся до пожежників, - встановлення в холі міської ради турнікету було незаконним через ускладнення, що обов`язково виникнуть у разі евакуації людей під час пожежі…Що я мав зробити, як відповідальний депутат? Відкрив турнікети. Зрозуміло, за допомогою сили…
Більше читати тут
07.05.2012 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter