Міліція таки порушила кримінальну справу проти Булатецького за дебош у міськраді

Міліція таки порушила кримінальну справу проти Булатецького за дебош у міськраді Як нагадують у СЗГ УМВС області, нещодавно перед адміністративною будівлею Черкаської міської ради відбувся санкціонований мітинг, ініційований Черкаською міською та обласною спілкою ветеранів Афганістану та обласним комітетом Соціалістичної партії України.
Перед міською радою на площі зібралося близько 400 осіб, які після проголошення дострокової відставки мера, відгукнулись на заклики виступаючих пройти до службового кабінету голови міської ради та рушили до приміщення. При цьому було пошкоджено скляні огорожі і турнікети пропускної системи міської ради. Після проведення підрахунків сума збитків склала більш ніж 14 тисяч гривень.
По факту хуліганських дій Соснівським райвідділом міліції було порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 296 «Хуліганство, вчинене групою осіб» Кримінального кодексу України.
В процесі проведення слідчим відділом досудового слідства по вказаній кримінальній справі та після зібрання відповідних доказів, в тому числі і з камер відеоспостереження, з’ясувалось, що до пошкоджень майна в приміщенні мерії причетний депутат Черкаської міської ради Микола Булатецький, відносно якого прокуратурою Черкаської області порушено кримінальну справу за ч.1 ст. 296 «Хуліганство» Кримінального кодексу України.
Наразі продовжується слідство, яке встановить всі факти та обставини справи, а також виявить всіх осіб, причетних до скоєння протиправних дій.
24.03.2012 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter