Да это ж про меня, про нас про всех...

Да это ж про меня, про нас про всех...У вівторок на «Провінції» вийшов матеріал «Шире морды, тесней ряды». Для тих, кому ліньки читати або перечитувати «многа букофф», нагадаємо: в статті йшлося про те, що в Черкасах на утримання аппарату управління витрачається грошей більше, ніж, наприклад, на ЖКГ, або – на культуру та мистецтво, або - на спорт та фізичну культуру.
Через кілька годин статтю перепостив офіційний сайт партії вільних демократів. Хоча заголовок на сайті ПВД було змінено ( «Черкаси утримують батальйон нероб-«білих комірців»), текст залишався автентичним. Не так давно керівник партії Сергій Одарич називав «Провінцію» «брехливим виданням». Часи змінилися. Тепер медіа-ресурс Сергія Олеговича іноді перепощує наші«брехливі» матеріали.
Треба зізнатися, що рішення модераторів з сайту ПВД було в деякій мірі дивним. Одарич керував Черкасами понад 6 років. І витрати на аппарат управління були аналогічними. Білоусов через недосвідченість просто видав журналістам ці цифри на прес-конференції. А Одарич 6 років просто не базікав зайвого…
Однак це все – лірика. Офіційний ресурс поважної політичної партії безкоштовно прорекламував наш матеріал. І спасибі на тому. А що за причини спонукали його до такого кроку – яка різниця?
Однак, провисівши на сайті вільних демократів дві доби, сьогодні «білі комірці» з ресурсу зникли. Чому?
Нема чого хвилюватися, запевнили модератори ресурсу ПВД. От закінчиться сесія місьої ради, і тему буде продовжено коментарем керівника групи депутатської групи вільних демократів Олега Ліходькіна. А поки коментаря немає, матеріал приховали.
Лукавством від такого пояснення віддає на кілометр. Швидше за все, спочатку модератори від ПВД вирішили: коли в матеріалі є прізвище Білоусов, згадки про «білі комірці», «нероб» та Сисоєву, то увесь цей «суповий набір» словоформ не розходиться з генеральною лінією партії. І виставили.
А потім перечитали, і зрозуміли, що це як у Висоцького: «Да это ж – про меня, про нас про всех», при чому тут Білоусов та «сисоєви»? У політичній платформі партії вільних демократів немає положення про те, що члени партії – мазохісти. Тому сікти себе по політичних сідницях та ще на власному ресурсі? Демократично, але безглуздо. Тому й прибрали від суворих та проникливих очей Сергія Олеговича подалі. З ким не буває?
17.10.2013 15:55

Автор: Сергій Цюрюпа
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter