Маловато будет!

Сьогодні секретар міськради Олександр Радуцький провів прес-конференцію, в ході якої повідомив, що він подав позов до мера Черкас Анатолія Бондаренка.
Маловато будет!

- Вже завтра відбудеться судове засідання щодо правопорушення міського голови: заборону проводити сесію під час його відсутності за моїм головуванням, - заявив Радуцький. - Це нонсенс і таке в Черкасах вперше. Нагадаю, ще 17 жовтня депутати направили до мера звернення про призначення дати сесії. Саме тому, відповідно до законодавства про місцеве самоврядування, ініціюю скликання сесії з галузевих питань 1 листопада…
Маловато будет!

Можна згадати, як три тижні тому Радуцький не поїхав на «дуже важливий для міста» захід у Києві, бо в останній момент довідався про намір Бондаренка скликати позачергову сесію міськради з земельних питань.

«Він дочекався, коли мене може не бути на сесії…Він умисно пішов на порушення Закону України…», - писав тоді розгніваний секретар. «Анатолію Васильовичу, досить знущатися над місцевим самоврядуванням…»

Мер боїться залишити секретаря сам на сам з депутатами. Імпічментануть на раз. Або секретар протягне пакетом купу небажаних меру рішень. В інтересах потрібних людей.

Аналогічно секретар не може залишити мера сам на сам з радою. Історія з покійним Бінусовим, який майже назбирав голоси, щоб зняти Радуцького і всістися в зручне секретарське крісло, забудеться не скоро.

Благородство душі мер з секретарем вважають атавізмом. Спонукальні мотиви одне одного бачать добре розуміють. Тому…валяють дурника перед усім містом, удаючи з себе видатних діячів місцевого самоврядування.

У жовтні 2016 року депутати Черкаської міськради проголосували за щомісячне преміювання працівників Черкаської міської ради від 200-т до 400-т % від розміру посадового окладу. Зокрема, до посадового окладу міського голови та його заступників, секретаря міської ради з того часу нараховуються премії у 400 відсотків…
За таку звитяжну й самовіддану працю на благо територіальної громади – і тільки 400 %?
Маловато будет!

Кіндрат Булавін
30.10.2017 21:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter