Диверсія чи дуб-версія?

Диверсія чи дуб-версія? «На День незалежності України в Черкасах сталася диверсія. У той час, коли десятки тисяч жителів міста вийшли на вулиці древніх й вічно юних Черкас, святкуючи 21-річницю Незалежності України, на міському асфальтному заводі злодійська рука жбурнула шматок брезенту в трубопровід, по якому йшов нагрітий бітум. Цинічні посіпаки замахнулися на найдорожче – на асфальтну суміш. Цього дня її виготовили у 10 разів менше, ніж планували. Працівники асфальтобетонного заводу рішуче засудили терористичну акцію ворогів міста. «Обіцяємо тобі, дорогий Сергіє Олеговичу, ще тісніше згуртуватися навколо рідного виконавчого комітету Черкаської міської ради та подвійним перевиконанням плану дати відсіч знахабнілим посіпакам …»
Так у 30-ті роки будь-який радянський журналіст передав би інформацію, поширену вчора міським головою Черкас. Цікаво, чому наш «більшовик у вишиванці» вперто вважає, що в аборигенів ставлення до офіційної інформації таке ж шанобливе та некритичне, як при Йосипі Віссаріоновичі?
«Думаю, це зробили свідомо», - сказав Одарич. Думати можна що завгодно, але що, крім думки, є в Одарича? Правоохоронні органи отримали повідомлення про злочин? Вже є результати розслідування, хоча б попередні? Які мотиви в терористів? Навіть вони мріють, щоб у Черкасах хоча б основні транспортні магістралі були в задовільному стані: бо після теракту тікати від переслідування легше нормальними дорогами, ніж черкаськими.
До речі, «диверсію» здійснили в святковий день. Тут безтурботні черкащани радісно розмахують прапорцями за 30 гривень. А роботяги з асфальтобетонного заводу замість того, щоб випити й закусити, припленталися виробляти нагрітий бітум. Тобто, відчули себе чужими на «празнікє жизні». Хтось спересердя й не захотів гратись у передовика капіталістичного змагання й жбурнув шматок брезенту в трубопровід…
Можна, звісно, удавати з себе племінника залізного наркома Єжова й верещати на всю країну про диверсантів-шкідників, що заважають асфальтувати черкаські дороги. Не утруднюючи себе аргументами й фактами. Ймовірно, розраховуючи, що за лексиконом прокурора Вишинського якось не дуже звертатимуть увагу, що основна фаза капітального ремонту черкаських доріг розпочинається з дощами.
Для того, щоб образ підступного терориста «Івана Помідорова» набув завершеності, мерові слід було поділитися ще однією думкою: кидаючи брезент в трубопровід, зловмисник нахабно патякав російською мовою…
Щоб навесні, коли «капітально відремонтовані» черкаські дороги посипляться, всі б знали, що винні в цьому диверсанти-москалі.
28.08.2012 18:00

Автор: Денис Сирцов
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter