Сергій Одарич радить прикрасити своє авто символом незалежності

Сергій Одарич радить прикрасити своє авто символом незалежностіУ цьому році на День Незалежності кожен водій, який бажає прикрасити своє авто символом нашої держави, матиме змогу це зробити. Мерія замовила виготовлення 2000 жовто-блакитних прапорців зі спеціальним кріпленням, яке надійно тримається на автомобілі. Про це інформує офіційний портал міської ради.
– Запрошую кожного водія долучитись до цієї цікавої акції і прикрасити свої авто у святковий день, – говорить міський голова Сергій Одарич. – Виглядає це насправді дуже гарно.
Придбати прапорець можна буде на вулицях міста у розповсюджувачів преси, а також на першому поверсі міськвиконкому. Коштуватиме один такий 30 грн. Уже цієї п’ятниці буде реалізовуватись перша партія прапорців.
За словами міського голови, у разі нестачі прапорців, їхню кількість збільшать.
Крім того, мерія Черкас запрошує жителів та гостей міста у День Незалежності одягтись в українському стилі, прикрасити сучасний одяг цікавими елементами національної символіки, вигадати цікаву зачіску із жовто-блакитною стрічкою чи квітами, прикрасити сумочку стрічкою тощо.
14.08.2012 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
21:25 18.08.2012 alexband:
И снова Одарыч за свои флажки по 30 грн. Критики в прошлый раз оказалось мало. Любой может пойти в тот же Сильпо в Доме торговли и купить точно такой же флажок с креплением на машину всего за 6.99 грн., при этом аналогичные флажки России и Польши предлагаются всего за 1.99 грн. То есть в закупке сей артефакт не более 1.50 грн.