Каток з Вінні-Пухом

Після вчорашньої «дорожньої» заяви мера Черкас стало зрозуміло, що капітальний ремонт доріг у Черкасах, у кращому випадку, розпочнеться в середині червня. Від моменту надходження 60 мільйонів гривень (виручених Черкасами за продаж муніципальних облігацій) на казначейський рахунок Черкас мине вже 10 місяців. Гроші по сьогодні практично не працюють.
Тим часом в місті триває поточний ремонт доріг. На нього з бюджету виділено 4,3 млн. грн.

У міськвиконкомі проінформували, що 2012 року поточним ремонтом вулиць займатиметься Черкаське шляхово-ремонтне будівельне управління (ЧШРБУ), а проїзди між будинками і тротуари асфальтуватиме ПП «Європейська торгова компанія «СОФОС». Наш постійний читач alexband, “прогугливши» підрядників-переможців, звернув увагу на ПП «Європейська торгова компанія «СОФОС». Виявляється,СОФОС виробляє шпон, фанеру, плити та панелі. А спеціалізується на виробництві : деревини паливної у вигляді колод, полін, хмизу, гілок або в аналогічних видах; тріски або стружки; тирси та відходів деревини та скрапу…
Чому влада Черкас вирішила, що тротуари ремонтуватимуть виробники хмизу і тирси, а не, скажімо, БК «Черкаські Мавпи» чи церква адвентистів сьомого дня?
Нещодавно Одарич, пояснюючи свою позицію в конфлікті з головним лікарем РОЦ «Астра» Іриною Волощенко, говорив, що йому, як міському голові, і депутатам, як розпорядникам коштів, хотілося б розуміти, куди витрачаються кошти й на що витрачаються кошти, які виділяються з бюджету на лікування хворих в «Астрі» (щорічно - близько 4 мільйонів гривень).
Хапаючи мера за язик, хотілося б зрозуміти - як представникам територіальної громади, яка найняла на роботу Одарича та делегувала частку своїх владних повноважень депутатам Черкаської міської ради. У конфлікті із заслуженим лікарем України Волощенко мер разом з однодумцями ставлять під сумнів ефективність використання 4 мільйонів бюджетних гривень (при тому, що гроші виділяються закладу, в якому працюють висококваліфіковані лікарі). Але ті ж самі сумніви рішуче оминають мер та його підлеглих, коли вони виділяють 4,3 мільйони виробникам колод, полін та хмизу, щоб ті заасфальтували міські тротуари.
І хто після цього Вінні-Пух, який вихвалявся тим, що «в голове моей опилки»?
04.05.2012 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
09:19 05.05.2012 CompyT:
Вражає сімбіоз віртуозності злодія та цинінізму політика. В першу чергу, потрібно "освоїти бабло", а потім, одним махом, продемонструвати "вдячним" черкасцям особисту розпорядність та господарський хист. Ось тоді й оберуть до Верховної Ради. Мета фокусу полягає в тому, щоб своєчасно дати політичного хабаря. Рано постелиш дорогу - до вибрів, під осінніми дощами розповзеться. Занадто пізно - виборець здогадається, що це підкуп. А ви гадаєте йому легко?
01:29 05.05.2012 kozak:
Жахи... а потім скажуть - бітум був бракований....