Заяць у хмелю

Заяць у хмелюНещодавно уманська «Вечірка» оприлюднила звернення одного з активістів опозиції, який жалівся на екс-кандидата в нардепи по в/о №200, депутата Уманської міськради від «Фронту Змін» Максима Полякова. «На виборах клеймив усіх конкурентів ярликами "тушки", "запроданці", "технічні кандидати", "регіонали". Йому повірили люди, у нього повірила його команда. А зараз команда не може забрати у нього зарплату... Сума боргу - по мобільних бригадах 41 тисячу гривень. Ще 180 членів ДВК чекаюсь по 400 гривень. Чоловік розповідає, що прохав повернути гроші. Поляков говорив-день, два. Але проходили тижні і він просто перестав брати трубку...».
Днями опозиційного депутата можна було побачити в штаб-квартирі об`єднаної опозиції. Поляков поскаржився журналістам, що одразу після опозиційного флеш-мобу «Поховання Якуневича», під час якого 50 уманських опозиціонерів принесли до тамтешньої РДА труну з «Якуневичем» і вінки, під його під`їзд зранку теж принесли труну...
«Вчора до мене прийшли сусіди. Мені під під`їзд принесли гроб із моїм фото. З однією сторони, це дуже весело. Але це робота влади. Уявляєте, під під`їздом стоїть гроб і Ваше фото на ньому. То це як? Завтра ми там будемо в ньому»?
Присутні не стрималися: «То ви ж зробили так само...».
Поляков не розгубився:
- Так. Тільки ми зробили флеш-моб, офіційно, все...А влада вночі приносить мені під під`їзд. Із моєю фотокарткою. Це як називається?
А Полякова «несло» й «несло»:
- Кажуть – ідіть на діалог до Тулуба. Підтримка в області опозиції – 80 відсотків. А скільки підтримує Партію регіонів? Арифметику Тулуб чомусь не розуміє. Він не вміє рахувати. Таке враження, що цей Герой з Марсу прилетів...До речі там стояло питання до рівня освіти – в кого який...Я хочу офіційно звернутися до пана Тулуба. Давайте зробимо тести на IQ– ці тести проходить навіть Президент США. Особисто Тулуб зі мною. І ми подивимося – в кого який рівень інтелекту. Щоб не було декому соромно, тому хто розповідає про великий геройський розум. Зверніться до нього – прийде він на тестування розумових здібностей?
Запитання із залу: А можливо це зробили ті працівники штабів, з якими Ви не розрахувалися за вибори?
Поляков: Да, це дуже цікаво...Я вам дякую. Це в нас чистої води провокація. Щоб ви розуміли, я не працював керівником штабу. Ті люди, які в нас працювали...Вони працювали за ідею! У нас не було розрахунків...С задайте собі питання – чому ця ситуація виникає через 4 місяці? У нас не виникає таких питань і не існує ніяких заборгованостей...
Безпосередність по-гуманськи! Здається, Тулуб не повинен боятися змагання з Поляковим на рівень IQ. А за рівнем цинізму ше невідомо - за ким першість...
04.03.2013 18:55

Автор: Геннадій Саприкін
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
07:21 12.03.2013 ukrayinec:
А й справді, чому дії, які викликають лише жах, та реально порушують громадський порядок, не можна віднести до хуліганства?
07:08 05.03.2013 Vsih-do-stinu:
І ця опозиція ще хоче в Європу. В мене тітка живе в Німеччині. То вона, каже, що там люди жахаються від цих гробів та вінків. Місцеві питають в неї, чому цих людей не затримує міліція? Тітка відповідає їм, що в Україні демократія і свобода проведення мітингів. Люди дивуються, що хіба це демократія? Яка свобода? Вони порушують громадський порядок, таких маніфестантів треба арештовувати.