Любі друзі в Карапишах

Завдяки пізнавальному інформаційному ресурсу Карапиші.ua охочі мають можливість насолодитися зустріччю двох колишніх черкаських губернаторів та одного Президента. 5 липня сюди приїхав Віктор Ющенко. У супроводі екс-голови Черкаської ОДА, нині – ректора ЧНУ Олександра Черевка.
Любі друзі в Карапишах
Обійми "любих друзів"

Гостей вітали екс-голова Черкаської ОДА, нині – ректор Білоцерківського національного аграрного університету Анатолій Даниленко й заступник голови Київської облради Микола Стариченко.

Карапиші – мала батьківщина Анатолія Даниленка. У 1998-1999 роках Анатолій Степанович працював губернатором Черкаської області. Незважаючи на те, що 1 рік і три місяці губернаторства Даниленка запам`яталися суцільним конфліктом між здоровим глуздом і Анатолієм Степановичем (причому здоровий глузд систематично пошивали в дурні), сьогодні нетривалу епоху «Рум`яного Велетня» згадуєш з ностальгічним сумом. Дурі – багато, але якого актора довелося бачити зблизька…

1998 року Карапиші стали знаковими для Черкаської області. Даниленко привіз у своєму обозі в Черкаси чималу кількість земляків, влаштувавши їх в ОДА та інші установи.

…З професійної цікавості перегляньте 23-хвилинний відеозвіт про зустріч Ющенка на малій батьківщині даниленка. Хоча відеоролик названо «Інтерв`ю Президента України В. Ющенка в Карапишах 5 липня 2017 року», ніяких інтерв`юерів в ролику немає. Ющенко, ставши в позу мандрівного філософа, почав 20-хвилинний монолог на тему: «Куди ми йдемо?».

Вражені інтелектуальною величчю гостя, Даниленко й Стариченко дозволяли собі хіба що заповнювати невеличкі паузи в роздумах Віктора Андрійовича. Захопленими вигуками…

А Віктор Андрійович в притаманному йому стилі – спираюсь на інформацію, яку ніхто не бачив, роблю висновки, які ніхто не здатен оспорити – віщав, замріяно вдивляючись поверх людей, удалечінь.

- У нас, за даними Інститута Геєца (Інститут економіки та прогнозування НАН України) на руках у населення – 120 мільярдів доларів. Ми стоїмо в черзі до Міжнародного валютного фонду, який за 4 роки пообіцяв нам дать 17,5 мільйрди. Плюс до того – у нас на рухунках в офшорах – 140 мільярдів. Нам на рік, якщо ми маємо 10 мільярдів доларів інвестицій, темпи економічного росту становить 7 %.

На сайті Інституту економіки та прогнозування НАН даних про «120 мільярдів на руках у населення» немає. У відкритих джерелах можна знайти інформацію про те, що в 2014 році фінансові аналітики вважали, що на руках у населення України – кілька десятків мільйярдів доларів. За три роки ці умовні «20-40 млрд.» аж ніяк не могли збільшитися до 120-ти.

І далі, близько 15 хвилин, - критика чинної влади. Зі знанням справи, іноді переконливо. І все б добре, якби не фігура критика.

Президент Ющенко керував державою 5 років. І весь цей час – монологи, монологи…

Слова, а не дії.

У той час все ж просто. Виборці доручають Президенту виконання його програми дій. Справа Президента – стежити та відповідати за результати.

Результати виконання президентської програми Ющенка «10 кроків назустріч людям» такі – 5,45 % у першому турі наступних президентських виборів 2010 року; «профукані» 174 мільйони гривень, які вся Україна збирала на персональний проект родини Ющенків - «Лікарню майбутнього» та безліч інших «кроків у зворотньому людям боці». У результаті країна потрапила в міцні долоні «донецьких». І закінчилося це війною й втратою Криму й Донбасу.

Тому кожне «інтерв`ю», в якому колишній Президент Ющенко згадує всує чинного Президента, Уряд тощо, йому правильно буде розпочинати з наступних слів: «Шановні, керуючи державою 5 років, я програв (тут можна використовувати набагато більш експресивніше дієслово…) все, що можна було… програти. Однак здобутий досвід дає мені підстави зробити декілька зауважень…»

Найбільш сильне враження на підготовленого глядача справить навіть не говіркий екс-Президент та закоханий в його ерудицію Даниленко, а Олександр Черевко. Упродовж 23 хвилин «інтерв`ю» Олександр Володимирович не вимовив жодного слова. Хоч хтось із присутніх з роками стає мудріше…
Любі друзі в Карапишах
Клонувати Карапиші!

А Віктор Андрійович наостанок пожартував. На запитання про те, що потрібно Україні для зростання, Ющенко назвав свій рецепт - «клонувати Карапиші».
Вся Черкаська область, яка при пам`яті, тільки й скаже на це: «Не дай Боже…»

Сергій Цюрюпа
17.07.2017 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter