А тепер скажи Вові те ж саме, тільки нормально...

10 червня на Майдані Незалежності Петро Олексійович Порошенко під час виступу з нагоди початку дії безвізового режиму між Україною та ЄС, хитро помахавши ручкою, процитував Лермонтова: “Прощай, немытая Россия! Страна рабов, страна господ...» (на відео — з 2.07).


У тому сенсі, що відбувся остаточний розрив між Україною й Російською імперією...

У різних людей — різна межа відповідальності. Є шути горохові: ті можуть базікати, що заманеться. Є люди, після слів яких обвалюється курс біржових акцій.

Напевне, Петру Олексійовичу здалося, що тролінг бездоганний — тицьнути Росію мокрим , позичивши його з рук видатного російського поета. Які до нас претензії? Це не ми, це — Лермонтов написав...

Тільки те, що довзволено “Кварталу 95” або “Дізель-шоу”, дивно чути від фахового дипломата й Президента країни. Шкода, що поруч з “жартівником” не було мудрого Доцента, який, взявши би його за вухо, сказав: “А тепер, Петю, скажи те ж саме Вові, тільки нормально...”
А тепер скажи Вові те ж саме, тільки нормально...

Бо твоя країна воює з тими, кого ти публічно тролиш. І реакція на твої, тіпа, жарти прилетить в окопи, де сидять українські петренки й сідорови. Ну не можна дражнити прогнозованого в своїй абсолютній непрогнозованості Ведмедя. Бо той хто так жартує — може сховатися. А ті, хто на передовій — ні.

Хто, як головнокомандуючий має повну інформацію для того, щоб, порівняти військові потенціали двох країн, і - прикусити язика. Не тому, що слід боятися Ведмедя. А тому, що політик, це не той, хто любить батьківщину до останнього солдата. А той, хто вміє зважати кожне слово, думаючи, як воно відіб`ється на рядовому Петренку. І, перебуваючи в будинку зі скла, не жбурляє каміння.

Все ж безвіз з ЄС — це для українців. А по Порошенку виходить - в пику Росії. Яка (як міг би сказати Кучма) — зовсім не Австралія за океаном. А 2 295 кілометрів спільного кордону. Мільйони родичів. Мільйони заробітчан, яких Петро Олексійович не здатен забезпечити нормальною роботою, аби розбудовували Крижопіль — для себе, а не Підмосков'я — для якогось там шойгу.

А найголовніше, що Росія — це невщухаючий фантомний біль через “зраду” України. Який, перейшовши в гостру форму в лютому 2014 року, четвертий рік проявляє себе у гострій формі “Буками”,“Градами” й “відпускниками” на Донбасі.

До речі, Путін вже дав відповідь Порошенку. Таку ж “неізячну”, як і поетичний “наїзд” Петра Олексійовича.
А тепер скажи Вові те ж саме, тільки нормально...

Хоча міг би запустити по усіх федеральних каналах улюблений нетрудовою інтелігенцією шлягер “Пошла братва на Липецк”. Щоб дехто (не будемо показувати пальцями)почав з себе і персонально порвав, нарешті, з цим солодким для нього “руським міром”...

Геннадій Саприкін
12.06.2017 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter