Свій серед чужих...

Свій серед чужих...Сьогодні голові Черкаської облради Олександрові Вельбівцю виповнюється 41 рік. За традицією, що склалася в коридорах черкаської влади, високі начальники не “хеппібьоздять” на робочому місці, беручи на цей день відпустку за власний рахунок.

Відзначати день янгола Олександр Іванович поїхав на малу батьківщину — у Лисянку. Удень і увечері тут чекають на дорогих гостей -голів районних рад, депутатів обласної ради, друзів і однодумців.

Але говорити про те, що гості приїдуть вітати політичного діяча, котрий впливає на процеси в Черкаській області, було б неправильно. Гості складатимуть своєрідний тест на лояльність і шануватимутиь посаду, а не особу.

Політика — брудна справа. Черкаська — не виключення. Вихід Олександра Вельбівця на перші ролі в місцевому політбомонді не зробив її чистіше. Попри те,що Вельбівець демонструє показову набожність, цитує Святе Писання і починає робочий день з молитви.

Але скільки б Вельбівець не проколював дірочок під ордени - обман при призначенні буде висіти на ньому стільки, скільки він сидітиме в службовому кабінету голови облради.

І гріх не в тому, що Олександр Іванович для “підтримки штанів” у нелегкі часи (2010-2014 роки) зв`язався з Партією Регіонів. В ПР були сотні тисяч українців.
Свій серед чужих...

Беручи активну участь в руху опору Майдану в 2013-2014 роках, Олександр Іванович ...забув про це. З архівів обласної оргазізації ПР зникли документи “регіонала Олександра Вельбівця”. Тепер він - активний прибічник чинного Президента. Бере участь у покладанні квітів до пам`ятних знаків тим, проти кого боровся. Отримує ордени за заслуги, яких ніхто не бачив.

За його активної участі (або активної неучасті) кожна сесія Черкаської обласної ради — шапіто-шоу. З безладом, лайкою і бійками. Де перші скрипки — у фракції “Свобода”. Де розмови про роль особистості голови в організації роботі обласного парламенту позбавлені будь-якого сенсу. І тільки тому, що сама особистість — не проглядається.

Очолювавший Черкаську облраду за часів ПР Валерій Черняк запам`ятався гнучкістю хребта та любов`ю до елітного житла. Попередниця Вельбівця — Валентина Коваленко — регулярно нагадувала, що талановитий поет і ефективний адміністратор майже ніколи не перетинаються в одній особі.

Олександр Вельбівець (якщо йому, звісно, дадуть доробити) запам`ятається неухильним слідуванням двом принципам: мета виправдовує будь-які засоби та — патріотизм — остання шпарина для тих, кому є що приховувати.

Але, попри демонстративну набожність чинного голови Черкаської облради, йому слід знати, що Господь Бог лагідніше ставиться до тих, хто не вірить в нього, аніж до тих, хто його компрометує.

Кіндрат Булавін
21.04.2017 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter