За фактом побиття працівниками ДАІ шполянського водія порушено кримінальну справу

Провінція вже повідомляла про побиття 16 березня працівниками Шполянського ДАІ водія. Редакція районної газети «Шполянські вісті» звернулася до прокурора Шполянського району М.І. Литвина з проханням прокоментувати інформацію. Ось що він повідомив:

— 19 березня до прокуратури району надійшло звернення представників осередків політичних партій, які діють в районі, про побиття працівниками ДАІ водія. Насправді події розгорталися так. 16 березня до працівників ДАІ звернулися водії таксі, які обслуговують населення в Шполі, які повідомили, що вулицями райцентру їздить водій в стані алкогольного сп’яніння, і це може призвести до дорожньо-транспортної пригоди.
В зв’язку з цим, працівникам ДАІ було дане завдання перевірити інформацію. На вулиці Лебединській, навпроти автошколи, був помічений цей автомобіль. На вимогу працівників ДАІ зупинитися водій не відреагував.
Після цього екіпаж ДАІ почав переслідування правопорушника. На вулиці Попова переслідуваний автомобіль зупинився, а сам водій з місця події зник. Він зайшов в одне з домоволодінь.
Працівники ДАІ чекали господаря біля автомобіля. При цьому вони з’ясували, що власник автомобіля рішенням Шполянського районного суду позбавлений права керування автомобілем у 2010 році строком на 3 роки за керування транспортним засобом у нетверезому стані. Через деякий час господар автомобіля вийшов з двору не сам, а з кількома чоловіками.
На вимогу працівників ДАІ прослідувати до райвідділу міліції та пройти тест на алкогольне сп’яніння, водій відмовився в категоричній формі, зірвавши нагрудний знак та пошкодивши форму працівника автоінспекції. В зв’язку з неправомірними діями водія, працівники ДАІ, застосувавши фізичний вплив, доставили правопорушника до Шполянського райвідділу міліції. Саме там були складені відповідні документи на порушника, а також при його перевірці на тесті „Драгер” встановлено, що водій перебував в стані алкогольного сп’яніння.
Оскільки затриманий почав скаржитися, що його побили при затриманні працівники ДАІ, прокуратурою Шполянського району проводиться перевірка законності дій при затриманні порушника працівниками автоінспекції.
Прокурор району повідомив, що 23 березня за результатами проведеної перевірки прокуратурою області порушено кримінальну справу за статтею 365 Кримінального кодексу. Справа знаходиться у провадженні обласної прокуратури. Ведеться досудове слідство за фактом побиття затриманого водія.
26.03.2012 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
16:24 07.05.2012 bonaqua:
кто то в ето верит?