Житель Шполи заявляє, що його жорстоко побили п`яні даішники

Житель Шполи заявляє, що його жорстоко побили п`яні даішникиЖитель Шполи Іван Лавріненко звернувся по допомогу до голів районних організацій кількох опозиційних партій з проханням допомогти йому розібратись в конфлікті з місцевим ДАІ. У заяві, яка є в редакції «Провінції», шполянин пише про те, що 16 березня увечері він був побитий працівниками Шполянської ДАІ. Нижче – текст заяви (орфографію збережено. Прізвища працівників ДАІ скорочено, - Пров.)

Прошу Вас надати мені правову допомогу та підтримку інциденту який трапився зі мною 16.03.2012року близько 20год вечора в місті Шпола. Я рухаючись по вулиці Лебединській на своєму авто марки Фольцваген-гольф номерний знак СА44-50АВ біля магазину «саламаха» стояли представники ДАЇ яких я не помітив через те, що стояв вантажний автомобіль. Далі я поїхав на вулицю Попова 11 до товариша Тимошенко Ю. Недоїхавши до його будинку зламався за 50метрів генератор. Я зі своїми товаришами Горбатюк А і Василенко Є пішли до Тимошенко додому відпочивати з яким я заздалегідь домовився про зустріч у його домі на вул.. Попова 11. Ми відзначили свій приїзд до нього і випили по дві чарки горілки. Ми вийшли на вулицю перекурити і почули галас на вулиці. Я вийшовши на вулицю почав підходити до свого авто яке було неподалік. Біля нього стояли працівники ДАЇ і їхнє авто. Підійшовши до свого авто представники ДАЇ не приставилися, але їх я особисто знав. Валерій Н. один із працівників сказав: « чого коли ми тебе зупиняли ти не став?», нащо я відповів стояла вантажівка і я вас не помітив. Потім він хотів скрутити з мого авто номерні знаки, але нащо я їм відповів на яких підставах будите знімати. Вони мені нічого не відповіли сіли і поїхали. Ми пішли в будинок і знову сіли за стіл.
Через 30хвилин ми вийшли на вулицю. Приїхав Віктор П. ,якого я теж знав і побачив, що він значно напідпитку. Біля нього стояли працівники Валерій Н.,О.П. Я почав підходити до свого авто і Віктор П. вдарив лобом мене в переносицю не пояснюючи мені нічого. П. і Н.заламали мені руки на службовому автомобілі, а П.тим часом постійно бив мене головою об багажник. Далі мене посадили у службову машину. Приїхав мій брат до якого я телефонував, щоб він підїхав Лавріненко І.Д та його товариш Піскун В.П. Вони бачили, що начальник … п`яний, брат потім розказував мені, що від П. несло алкоголем. Мене привезли в районний відділ міліції і Н. та П. завели мене в окремий кабінет і почали бити мене дубинками і кулаками не пояснюючи нічого. Хвилин 20 вони мене били і сказали врешті решт підписати якісь протоколи, що я і зробив ,бо не мусив більше терпіти таких знущань. Що я підписав не знаю, але заставили ще дихати в трубочку. Я вийшов з кабінету і направився на вихід, але у фоє мене затримав П. і ще раз вдарив у груди і я впав. Це бачив мій брат Лавріненко І Д, Піскун В.П. та працівники які тоді були у райвідділі – П., Н., діжурний в райвідділі.
Далі мене Піскун В.П. завіз додому, але дома мені стало зле і брат Лавроненко І.Д завіз до лікарні. Черговому врачу я все розповів, що мене побили працівники ДАЇ. В мене перебита барабанна пертинка у вусі, струс мозку, значні гематоми грудей, живота, рук ніг та пошкодження носа про, що мені повідомив врач Голуб Ю.В.
Прошу Вас як голів політичних партій звернутися в прокуратуру м.Шпола з метою дати правову оцінку на предмет відповідності Конституції та законів України, щодо дій працівників ДАЇ Валерія Н. та Віктора П. та понесли відповідальність згідно законодавства за те, що вони мене так злісно побили.
Також прошу оприлюднити цей злочин проти мене та мого здоров`я в засобах масової інформації
З повагою до Вас Лавріненко О.Д

Від Провінції: ми просимо обласне управління ДАІ прокоментувати даний інцидент. Готові скинути оригінал листа громадянина Лавріненка.
19.03.2012 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
14:42 01.04.2012 justice:
Так, все це дійчно виглядає дуже заплутано. Але дорогі, люди, ( я звертаюся саме до ЛЮДЕЙ)хіба такими ми хотілиб бачити наші правоохоронні органи?? Я все ж таки думала, що держава повинна нас охороняти!! Та чому ми одразу намагаємося когось виправдати??? А уявіть, що на місці Олега, могли бути ваші рідні та близькі??? Цікаво, щоб ви потім сказали?! Я впевнена, що винні повинні бути НАКАЗАНІ. Чомусь ніде в Конституції України я не бачила закону про побиття. Чому ж ви такі розумні дорогі працівники ДАІ не покарали по закону громадаянина Олега Лавріненка?? А почали розпускати свої руки? Ви ж в першу чергу повинні старано виконувати свої обовязки! А задумайтесь, як зараз почувається його дружина та дочка? Та й сам Олег. Тож я за справедливість!!!
19:53 27.03.2012 xxx:
если бы Вас так отфигачели,я бы посмотрела как вы запели.Какое они имели право бить человека,как в анекдоте Хорошим ментам хорошие гробы,плохим -плохие!!!
14:16 25.03.2012 Gorik:
Лгун,и лапшыст......
Правду напишы, а не сказки тут придумываеш...
17:44 21.03.2012 2460889:
Может заявление и выглядит как лепет, но подобный случай в Шполе с сотрудниками ГАИ далеко не единичный, наверное и далеко не последний. Жаль, что управы на них нет.
14:09 19.03.2012 CompyT:
Лепет ребенка, который еще не научился лгать, но очень боится наказания. На фига вообще печатать ложь? Доказать, что менты сволочи или что читатели идиоты, которые во все поверят?