Допит Ребрика "Свобода" визнала "хвилею репресій". 14 березня в Черкасах націоналісти пікетуватимуть управління СБУ

Черкаська обласна організація ВО «Свобода» анонсує, що 14 березня її активісти та члени обласного осередку «Сокіл» пікетуватимуть Управління СБУ в Черкаській області з вимогою «припинити політичні репресії проти патріотів на Черкащині».
Як йдеться в повідомленні, «пікетування викликано розгорнутою обласним Управлінням СБУ хвилею політичних репресій на Черкащині, брутальним порушенням прав і свобод громадян, політичний тиск і безпідставне незаконне переслідування Георгія Ребрика та інших патріотів, зокрема членів націоналістичних, антисистемних, опозиційних партій і організацій».
Як ми вже повідомляли, 7 березня у Каневі співробітниками СБУ та МВС було допитано координатора місцевого осередку ВМГО «Сокіл», члена міської організації ВО «Свобода», помічника депутата міської ради від ВО «Свобода» Георгія Ребрика. «Свобода» заявила, що під час допиту «представники правоохоронних органів лаялися нецензурними словами, намагалися залякати націоналіста, погрожуючи йому вбивством або пораненням в ногу зі зброї «коли всі вийдуть», залякували його тим, що без суду «відвезуть в Черкаси і посадять за розпалювання міжнаціональної ворожнечі».
13.03.2012 11:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter