"Не виноватая я! Он сам прошел..."Старікова засудила політичний фінт Табалових

"Не виноватая я! Он сам прошел..."Старікова засудила політичний фінт Табалових Голова Черкаського обласного осередку політичної партії "Фронт змін" Наталія Старікова висловила осуд з приводу політичної позиції Андрія й Олександра Табалових, які не приєдналися до фракції "Батьківщина" в новоствореній Верховній Раді України, хоча й були обрані до парламенту саме від Об'єднаної опозиції.

Наталія Старікова зауважила, що таку ж думку з приводу вчинку Табалових мають депутати від політичної партії "Фронт змін" у Черкаській області.

- Ми підтримуємо позицію голови Ради Об'єднаної опозиції й лідера парламентської фракції "Батьківщина" Арсенія Яценюка. Табалови не мають морального права представляти у Верховній Раді інтереси виборців. бо порушили присягу, дану перед людьми й Богом. Таку присягу приймали всі кандидати в народні депутати від опозиції. І всі вони заприсяглися працювати у парламенті і опозиції на благо народу, - сказала Наталія Старікова. - Вчинок Табалових я, як керівник партії "Фронт змін" на Черкащині, засуджую.
13.12.2012 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
16:53 13.12.2012 TAMAGAVK:
І знову політична проституція! Як може найманий менеджер у бізнесі Табалових засуджувати їх політичні вчинки?! І Яценюк про все це був обізнаний, а тепер крилами маше - засуджує. Куди дивився раніше, коли "посував" принципових і відданих людей, щоб розчистити місце людям Табалова і їм самим? Причина банальна - бабло потрібне Сєні... а говорити можно що завгодно тепер...