Черкащина продовжує плодити "тушканчиків": батька й сина Табалових силою не пустили в парламент. Батько обрався за квотою Черкаської області

Як інформують у ВО «Батьківщина», Олександр та Андрій Табалови, обрані народними депутатами від Об’єднаної опозиції «Батьківщина», не увійшли до складу фракції «Батьківщина» через порушення присяги кандидата у народні депутати, підписаної ними 5 серпня цього року (фотокопії документів додаються).
Згідно з присягою, кожен кандидат у народні депутати від «Батьківщини» «перед Господом Богом та народом України публічно присягнув дотримуватися перелічених зобов’язань». Зокрема, в тексті йшлося про те, що в разі принципової зміни політичної позиції врозріз із позицією Об’єднаної опозиції «Батьківщина» обраний депутат «вважає справою честі та зобов’язується скласти повноваження народного депутата України».
На підставі невходження Олександра та Андрія Табалових до складу фракції «Батьківщина» та на підставі підписаної ними присяги фракція одноголосно ухвалила рішення вимагати від них скласти мандати народних депутатів України (фотокопії присяг можна прочитати тут).
Сьогодні опозиційні депутати не пустили Табалових у сесійну залу Верховної Ради України (дивись відео).

Як відомо, Олександр Табалов під №49 йшов по списку об`єднаної опозиції по квоті Черкаської області.
Черкащина продовжує плодити "тушканчиків": батька й сина Табалових силою не пустили в парламент. Батько обрався за квотою Черкаської області
Олександр Табалов
12.12.2012 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter