Гей, наливайте повнії чари: Наталія Джуган повернулася в міськраду

Як інформують у Черкаському МВК, директором департаменту бюджетної політики відсьогодні призначено Наталю Джуган. Наталя Володимирівна очолювала цей департамент більше 15 років. У січні 2013 року пішла з МВК «за власним бажанням» через святкування Нового року в робочий час.
Гей, наливайте повнії чари: Наталія Джуган повернулася в міськраду

– Я повернулась на своє місце, – наголошує Наталя Джуган. – У мене є велике бажання працювати, є працівники, з якими ми будемо ефективно використовувати кошти громади на користь міста. Пропрацювавши 22 роки у міській раді, я знаю як наповнювати бюджет Черкас. Я завжди була противницею пілотних проектів, які не мали під собою підґрунтя і були нікому не цікаві.
Людмила Гуріненко, яка з березня керувала бюджетним департаментом, зараз перейшла працювати заступником директора департаменту економіки та розвитку.
03.06.2013 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
13:13 03.06.2013 JILLY:
Дивися на загодованих Карася, Стадника, Джуган, Білоусова... і складається враження: повернувся в "славні 70-ті". Кругом дефіцити, черги, переслідування інакомислія, а на посадах "герої праці, заслужені, перезаслужені".. За 20 років Україна мала б стати європейською державою, та де там.. Совкізм процвітає.