За власним бажанням звільнилася головний фінансист Черкас Наталія Джуган

За власним бажанням звільнилася головний фінансист Черкас Наталія ДжуганЯк стало відомо Провінції, відсьогодні в Черкаському МВК більше не працює директор департаменту бюджетної політики виконкому Черкаської міської ради Наталія Джуган. Офіційна причина звільнення – подана нею заява «за власним бажанням».
За словами працівників МВК, з якими нам вдалося поспілкуватися, останнім часом між Джуган та Одаричем сталося кілька публічних дискусій з приводу формування бюджету на 2013 рік. За деякими даними, останнім поштовхом стало святкування працівниками Департаменту Нового року в робочий час.
Відомий борець за тверезий спосіб життя в робочий час Одарич розпорядився скласти акт за фактом новорічного «корпоративчику» в Департаменті. Серед підписантів - керуючий справами міськвиконкому Микола Кудрявцев, який свій робочий час проводить набагато ефективніше – в соціальних мережах. Дехто з працівників МВК відмовився підписувати документ.
10.01.2013 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
22:42 10.01.2013 CompyT:
Пане Миколо, коли це "пурга", то роз`ясніть, що насправді відбулось, не гордуйте.
Спасибі, що дослухались та почали розміщати коментарі в неробочий час. Сподіваємось, що в подальшому привчимо Вас більш раціонально використовувати службовий час, який оплачує громада.
Обіцяємо й надалі контролювати найманих нами працівників.
18:26 10.01.2013 Mikola-Kudryavcev:
"На словах Вы Лев Толстой" (С) )))
13:41 10.01.2013 financict:
Розумових здібностей Колюна вистачає на навішування ярликів, не більше. Чим твоє протирання штанців краще, ніж п`янка Наталки, лакей?
13:36 10.01.2013 Shine:
Треба запросити відомого борця за здоровий спосіб життя, колишнього депутата міської ради, Юрія Оробця. Він годинами може розповідати про шкідливість паління - вживання алкоголю
13:12 10.01.2013 Mikola-Kudryavcev:
Чергова порція пурги