Карась натякає, що за часів його геніального менеджменту на "Черкаситеплокомуненерго" були "плюси", а Чернецький "загнав" КП у "мінус" 26 млн. грн.

Карась натякає, що за часів його геніального менеджменту на "Черкаситеплокомуненерго" були "плюси", а Чернецький "загнав" КП у "мінус" 26 млн. грн.Як інформують у прес-службі Черкаського МВК, всі котельні комунального підприємства «Черкаситеплокомуненерго» підключені і надають послуги населенню. Такий результат домовленостей в.о. міського голови Черкас Віктора Білоусова із першим заступником голови правління НАК «Нафтогаз» Валентином Франчуком. Нагадаємо, кілька днів тому представники ВАТ «Черкасигаз» відключили газопостачання на кілька міських котелень за борги.
- На цьому етапі нам вдалось вирішити проблему із постачанням газу на котельні, є графік реструктуризації боргів, - говорить Віктор Білоусов. – Однак нині ми аналізуємо ситуацію, чому на підприємстві за зовсім короткий термін накопичились такі борги за природний газ. Раніше така заборгованість дорівнювала різниці в тарифах, що мала компенсувати держава. Але зараз же бачимо, що ця сума значно перевищує рівень різниці в тарифах.
Як розповідає заступник міського голови Павло Карась, на 1 червня 2012 року загальний баланс по комунальному підприємству становив +17 мільйонів гривень. То нині ж -26 мільйонів гривень. На «Черкаситеплокомуненерго» зараз працюють аудитори.
- Звертаюсь до жителів міста із проханням вчасно сплачувати за послуги КП «Черкаситеплокомуненерго», - зазначає Павло Карась. – Адже борги потрібно погасити до 1 жовтня. А без вчасного надходження платежів від населення це буде практично неможливим і може поставити під загрозу подання гарячого водопостачання в оселі.
17.05.2013 11:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter