У Черкасах масово відключають від газопостачання міські котельні. З "Черкасигазом" бореться Паша Карась

У Черкасах масово відключають від газопостачання міські котельні. З "Черкасигазом" бореться Паша Карась Як повідомляють у Черкаському МВК, 14 травня до Черкаської міської ради надійшов лист від ВАТ «Черкасигаз» стосовно відключення котелень КП «Черкаситеплокомуненерго» у зв’язку із заборгованістю за газ.

Того ж дня заступник міського голови Павло Карась відвідав НАК «Нафтогаз», де зустрівся із першим заступником голови правління Валентином Франчуком. Було досягнуто домовленостей щодо поступового погашення заборгованості та затверджено відповідні графіки проплат.

Однак вже наступного дня о 8 ранку представники «Черкасигаз» почали відключати від газопостачання міські котельні. Навіть відключили соціально важливий об’єкт, який ніколи раніше не відключали, - госпіталь ветеранів.

- Усі наші спроби переконати їх, що це питання вирішене у НАК «Нафтогаз», не допомагали, - розповідає Павло Карась. – Я не розумію позицію «Черкасигаз» у такій ситуації, адже є доручення Прем’єр-міністра про недопущення припинення роботи підприємств, які надають необхідні послуги населенню. Ми обов’язково будемо реагувати на такі дії, адже вони порушують законні інтереси жителів міста.

15 травня увечері Валентин Франчук у телефонній розмові запевнив, що усі котельні будуть включені і не буде припинено для котелень Черкас газопостачання.
16.05.2013 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter