СБУ проводить у Черкасах антитерористичні навчання

СБУ проводить у Черкасах антитерористичні навчанняЗа інформацією прес-центру УСБУ в Черкаській області, 2 березня координаційна группа Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Черкаській області проводить в Черкасах антитерористичні навчання. В управлінні просять черкащан розуміння за тимчасові незручності.
02.03.2012 10:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
11:32 02.03.2012 Oksana_Kolisnyk:
Навчань не бачила. Але зауваження: "В управлінні просять черкащан розуміння за тимчасові незручності," - насмішило до сліз, конструкція фрази також. Я вже просто уявила собі які "незручності" могли би спіткати черкащан через цю "війну понарошку". Ну в разі щось там сталося, місто б мало думати, що "ученья ідут". Нічого не маю проти самої ідеї навчань. Це тільки реакція на текст інформації.
11:19 02.03.2012 DROBNOV:
Круто! Взрослые дяди решили поиграть в ВОЙНУ!? Для этого в 06.50 утра автоэвакуатором привезли на заднюю часть территории Черкасского горисполкома старый, но недавно покрашеный "запор", около 08.00 "рвонули" его. Дыму полно, а разрушений - отвалилась задняя панель кузова! Пожарники, МЧС, взрывотехники, оцепление!!! Все очень серьезно! По телефонам СБУ звучит: " Работаем! Все под контролем! Направляем переговорщиков! Позже подтянем когото из горисполкома!" В 08.50 уже всем которые не идиоты становится понятно, что все происходящее блеф. Воротника и Мамалыгу не взрывали. Скубаев Хвала Аллаху! Жив! Одарича по поводу очередного посещения любовницы никтотне шантажирует. Дабы успокоить ВОЮЮЩУЮ сторону в 09.57 на телефон дежурного СБУ 379244 поступает звонок от журналиста, что все! Провал террористов вычислили журналисты. Конец Войне!