Як "на "Азоті" "гвардійці" Фірташа й Жуковської журналістів ТВі "виключали" (відео)

Знімальна група телеканалу ТВі звернулася до правоохоронних органів із проханням дати оцінку інциденту, який відбувся біля заводу "Азот" у Черкасах.
"Ми звернулися до міліції. Надали їм відео. Сподіваюся, що винних покарають", – розповів журналіст ТВі із Черкас Максим Савчук.
Як нагадують на ТВі, охоронці "Азоту" заборонили кореспондентам знімати загальний план черкаського підприємства "Азот", що належить Дмитрові Фірташу.
Журналісти готують програму про скандальні вибори в Черкасах, на яких конкурували опозиціонер Микола Булатецький і Валентина Жуковська, яка очолює "Азот".
Під час інциденту охоронці силою намагалися вирвати камеру, викручували руки журналістам, вдавалися до погроз: "Давайте собирайтеся. Либо вы идете на х..., либо мы вас на килька годын [затримаємо]", "Ви шо, не понімаєте? Я щаз заберу і поламаю. Отвічаю!", "Я щаз потушу і тебе, і оператора".
"Охоронці були налаштовані справді серйозно. Вони сунулися на оператора, на попередження про кримінальну відповідальність не реагували. Ми намагалися їх заспокоїти, проте вони продовжували йти за камерою, всерйоз хотіли її забрати й стерти матеріал", – розповів Максим Савчук.
Урешті-решт знімальній групі вдалося сховати камеру в автомобілі.
Журналісти продовжують роботу на Черкащині й чекають на пояснення "Азоту" та реакції правоохоронців.
Відео тут
07.02.2013 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter