Журналісти ОДТРК "Рось" готують лист про те, що Тулуб - кращий друг черкаських журналістів

Журналісти ОДТРК "Рось" готують лист про те, що Тулуб - кращий друг черкаських журналістівЯк стало відомо Провінції, у надрах Черкаської ОДТРК «Рось» виникла ідея листа журналістів, не згодних з нещодавньою ініціативою черкаською опозиції номінувати голову Черкаської ОДА Сергія Тулуба на звання «Ворог преси – 2011». Гендиректор ОДРТК Юрій Уздемір (він же – депутат Черкаської облради від Партії регіонів) запрошує журналістів до себе в кабінет, пропонує прочитати лист та, в разі згоди, поставити під ним свій підпис. Хтось – погоджується, хтось – ні. Уся ця процедура, за словами журналістів ОДТРК, проходить в атмосфері взаємного розуміння, що свобода слова та незалежність думки – найвища цінність для будь-якого творчого працівника.
Гадаємо, що цей сплеск громадянської активності журналістів Черкаської державної телерадіокомпанії заперечує твердження опозиціонерів про те, що «після непрозорого призначення на посаду гендиректора ОДТРК «Рось» Юрія Уздеміра в колективі телерадіокомпанії запанувала важка атмосфера цензури...».
03.02.2012 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
18:02 05.02.2012 fenics:
Юрий Леонидович, не врите! Тулуб конечно-же лучший друг журналистов, но этих,если можно их так назвать,...... только трое на всю область. Вы входите в их число.