Геройські будні: Тулуб попрацював "одаричем", позносив біл-борди та поприбирав газони на привокзальній площі

Геройські будні: Тулуб попрацював "одаричем", позносив біл-борди та поприбирав газони на привокзальній площі Як ми вже повідомляли, близько 2 місяців тому ветеран війни й праці з Черкас Василь Сирота поскаржився Тулубу на занедбаний стан привокзальної площі Черкас. Як інформують у прес-службі Черкаської ОДА, питання вже успішно вирішено.
Нині ворота обласного центру матимуть відповідний вигляд: демонтовано більшість білбордів, щоденно проводиться підмітання асфальту та прибирання газонів від штучного сміття.
Крім того, департамент містобудування вже вніс пропозиції до програми соціально-економічного розвитку міста на 2012 рік щодо розробки та реалізації проекту благоустрою привокзальної площі та прилеглої території.
Нагадаємо, 27 лютого жителі привокзального мікрорайону Черкас звернулись до голови облдержадміністрації Сергія Тулуба з проханням звернути увагу на неналежний стан привокзальної площі. Прохання черкасців передав ветеран війни й праці Василь Федотович Сирота.
«В останні роки залізничний вокзал відремонтований і має сучасний вигляд, однак привокзальний майдан у неналежному стані. Так, з вулиці Смілянської та Вернигори будівлю вокзалу закривають 8 великих рекламних щитів, чотири з яких установлено на центральній клумбі», – розповів Василь Федотович.
Крім того, за словами ветерана, клумба була недоглянута, а біля неї, поруч із пам’ятником залізничнику, розташована пивна ятка.
19.04.2012 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter