На прохання ветерана Сироти губернатор Тулуб "ткнув" Одарича в привокзальну площу

На прохання ветерана Сироти губернатор Тулуб "ткнув" Одарича в привокзальну площу Жителі привокзального мікрорайону Черкас звернулись до голови облдержадміністрації Сергія Тулуба з проханням звернути увагу на неналежний стан привокзальної площі. Прохання черкасців передав учора ветеран війни й праці Василь Федотович Сирота.
«В останні роки залізничний вокзал відремонтований і має сучасний вигляд, однак привокзальний майдан у неналежному стані. Так, з вулиці Смілянської та Вернигори будівлю вокзалу закривають 8 великих рекламних щитів, чотири з яких установлено на центральній клумбі», – розповідає Василь Федотович.
Крім того, за словами ветерана, клумба недоглянута, а біля неї, поруч із пам’ятником залізничнику, розташована пивна ятка.
Турбує Василя Федотовича і стан залів очікування: «Павільйон для очікування автотранспорту має вбогий вигляд, стіни зламані, покрівля світить дірками»
«Оце такий вигляд мають ворота обласного центру», – з прикрістю констатував Василь Сирота.
Як розповідає ветеран війни і праці, про цю проблему вже писала обласна газета «Нова доба», були звернення й до міського голови, головного архітектора області, інших посадовців – проте все безрезультатно.
Про ситуацію, яка склалась, очільнику області доповів в.о. директора департаменту містобудування Микола Упир. За його словами, департамент містобудування вже вніс пропозицію до програми соціально-економічного розвитку міста на 2012 рік щодо розробки й реалізації проекту впорядкування привокзальної площі та прилеглої території.
Сьогодні Сергій Тулуб особисто перевірив стан площі й пообіцяв розібратися у ситуації.
«Зробити місто красивим – наш обов’язок!», – зазначив Сергій Борисович.
28.02.2012 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter