Черкаська мерія з оптимізмом дивиться на майбутнє ліквідованого Черкаського муніципального духового оркестру

Черкаська мерія з оптимізмом дивиться на майбутнє ліквідованого Черкаського муніципального духового оркестру Повідомлення Черкаського МВК про рішення Черкаської міськради, яка вчора ліквідувала Черкаський муніципальний духовий оркестр, пронизане оптимізмом…

«Черкаський муніципальний духовий оркестр радуватиме містян та гостей й надалі. Місто продовжить виділяти кошти на утримання приміщення для репетицій, збереження інструментів, купуватиме костюми, ремонтуватиме музичне приладдя та оплачуватиме роботу директора й диригента колективу. Що ж до «оркестрантів», то з ними будуть укладатись трудові договори. Таке рішення було прийняте на сесії Черкаської міської ради 2 лютого.
За словами директора департаменту освіти та гуманітарної політики Ірини Топчій, оркестр приєднують до міського будинку культури імені Івана Кулика і переведуть його у статус аматорського художнього колективу. Цього року на оплату послуг оркестру у міському бюджеті передбачено близько 240 тисяч гривень. До замовлення оркестру долучиться й область.
Таким чином, нині змінюється підхід до роботи оркестру. Якщо раніше працівники отримували ставку з міського бюджету, то зараз їхня зарплата залежатиме від кількості виступів. Місто оплачуватиме кожен їхній концерт окремо. Для прикладу, залучатимуть оркестр для обслуговування свят, фестивалів, заходів у парках тощо.
І за умови вмілої організації концертної діяльності – оркестр повноцінно функціонуватиме. Зазначимо, що за кордоном ніде повністю не утримують творчі колективи. Адже муніципалітети мають обмежені можливості щодо фінансової підтримки будь-яких установ культури».
Більше про ліквідацію оркестру – тут.
03.02.2012 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
16:16 06.02.2012 Oksana_Kolisnyk:
А що там необгрунтоване?
15:34 06.02.2012 abc:
Невже Ви забули, що самі понавиписували у коментах до теми "Пі-пі" на "лабухів",
"а-а" - на Черкаси"? :О
15:29 06.02.2012 Oksana_Kolisnyk:
А які з моїх "заяв" про муніципальний оркестр необгрунтовані? Списочок сюди!
15:23 06.02.2012 abc:
Хіба тут планшетники обговорюються? Ви, будь-ласка, шановна, спочатку заберіть назад свої НЕОБГРУНТОВАНІ заяви по цій темі (муніципального оркестру), а потім і про планшетники побалакаємо. ;)
15:15 06.02.2012 Oksana_Kolisnyk:
А планшетники депутатам, це яка "пріоритетність
(важливість)"? Ви вже до кінця висловлюйтесь, не зупиняйтеся на півслові! Ану!
15:10 06.02.2012 abc:
Оце я розумію "рівень" дискусії: ти опоненту - факти та докази, а опонент у відповідь - лайку та емоції /О. Куди котиться цей світ? Для АДЕКВАТНИХ опонентів вкотре повторюю очевидні речі: у міському бюджеті на все кошти не вистачає. насамперед тому, що майже половина черкащан не платять до спільної міської скарбниці жодної копійки. Звідки ж зайвим грошам взятися? На жаль, мої шановні опоненти соромляться визнати цей очевидний факт, натомість дискусію зводять до базарної лайки. Оскільки грошей у міському бюджеті мало, їх витрачають відповідно до пріоритетності (важливості) завдань: спочатку на платню вчителям, медикам, комунальникам (без чиєї щоденної роботи місто не обійдеться) тощо, а вже потім - на все інше: на розваги та зокрема муніципальний оркестр. Це елементарні речі, які зрозумілі навіть дошкільнятам.
14:39 06.02.2012 Oksana_Kolisnyk:
abc Не лякайте мене, я починаю думати, що abc - це діагноз. Це з приводу порівняння картинної галереї з "фейсволл'
ом". Я обов'язково знайду спосіб переказати Ваша (Сергія Одарича?) думку сумчанам. Щодо "американських срібняків". Що сталося? Досвід Вам, бачте, подобається європейсько-американ
ський, а гроші зневажаєте? Непослідовно! Що ж до розмови про пріоритети використання бюджетних коштів , то, може ж прокоментуєте необхідність покупки планшетників для депутатів? Непогані "іграшки",
як на мене... Шановні керівники прес-служби міськвиконкому, відкличте ви вже цього недолугого троля, ну не ганьбіть міського голову! І так вже ніяково!
14:21 06.02.2012 abc:
Ги-ги, насмішили, Oksana_Kolisnyk! +100500! Зрештою відробляти українські гривні почесніше, ніж відробляти 30 американських срібняків. Тепер щодо Сум. Ви кажете, що там є картинна галерея. А я Вам кажу: а у нас є Facewall! Сподіваюся, Ви не будете заперечувати того ОЧЕВИДНОГО факту, що лише за один сезон 2011 року черкаський фейсвол відвідало БІЛЬШЕ зацікавлених громадян, ніж може ТЕОРЕТИЧНО відвідати Сумську картинну галерею за цілих СТО РОКІВ? Тепер щодо оркестру. Вкотре повторюю Вам ОЧЕВИДНИЙ факт, якого Ви вперто волієте не помічати: на все грошей у міському бюджеті не вистачає. Ви ж вимагаєте всього і відразу! Так не буває. Точніше так буває лише в казках. Отже наявні кошти треба розподіляти за пріоритетами та важливістю. Що по-Вашому важливіше: купити новий підручник для дитини, чи іграшку? Куди доцільніше направити кошти: на освіту чи на розваги? невже так важко зрозуміти такі ЕЛЕМЕНТАРНІ речі?
13:17 06.02.2012 Oksana_Kolisnyk:
abc, шановний, свої три гривні Ви тут вже відробили. З приводу освіти - диплом значення не має, якщо людина невіглас. Ви, в даному випадку, демонструєте войовниче невігластво від імені команди міського голови. І робите йому тим самим ведмежу послугу. Як і автор(и) зацитованого повідомлення прес-служби, ще раніше - автори рішення з приводу муніципального духового оркестру та пояснювальної записки до нього. Таке враження, що за роки роботи Сергія Одарича в його команді стався "негативний відбір" і, якщо спочатку десь поруч були люди з подобою експертного мислення, то зараз залишилися дрімучі невігласи. Повертаючись до питання освіти (диплому), згадаймо пана Карнегі, який щось там близько 3-х класів за плечима мав, але при тому мав ще здатність оточувати себе розумними людьми. Судчи по Вашим дописам, у владній команді Черкас нічого подібного.
12:53 06.02.2012 abc:
так Ви все-таки забираєте назад свій неполіткоректний закид щодо людей з неповною освітою? ;)
12:42 06.02.2012 Klavdyj:
Білл Гейтс в 20 років створив "Mikro-Soft&quo
t;. А ви лише руйнуєте..
11:33 06.02.2012 abc:
Шановний Klavdyj! Ви маєте на увазі Білла Гейтса з його неповною освітою? :)
11:13 06.02.2012 Oksana_Kolisnyk:
abc У Сумах зате є муніципальна картинна галерея з безкоштовним входом. Щось досі ніякий владний жевжик (як у нас було років кілька з художньою школою) не ставить питання перетворення її на банк чи офісний центр. Гуляйте - http://smuga.org.ua/
Я не розумію, що Ви кому хочете довести?
Я б не наполягала на порівнянні з Сумами. Бо ж найперше, на що напросяться в цьому випадку працівники "інформескорту&
quot; Сергія Одарича, то на порівняння офіційних сайтів, обсягу та якості поданої там інформації. Це порівняння буде просто ніщівним.
10:24 06.02.2012 Klavdyj:
Звідки візьметься розум у людини з неповною середнью освітою? Скажіть "спасибі",
що він книжки на площі не палить..
09:46 06.02.2012 abc:
А хіба в Сумах є муніципальний оркестр? :0
20:44 04.02.2012 JILLY:
Чи є хоч грамина розуму у міського голови, щоб припинити фінансувати муніципальний оркестр? Треба отримати музичну освіту, створити колектив, це величезна праця - створити оркестр. І куди пропонує йти цим талановитим людям Одарич? смітники підмітати? (cenzored).
20:03 04.02.2012 Oksana_Kolisnyk:
Особливо в цьому повідомленні мені подобаються дві речі: невичерпний оптимізм прес-служби - "Черкаський муніципальний духови
(продовжу) ...духовий оркестр радуватиме містян та гостей й надалі" , та слово лапки навколо слова "оркестранти&qu
ot;. В пору просити пояснень у автора повідомлення: на чому грунтується цей оптимізм та кого ж тоді можна називати оркестрантами без лапок? Невже самих Сергія Олеговича та Сергія Кузляєва? На чому грають - на "барабанах Страдіварі"? Ще. Давно збиралася спитати, що за покруч такий "містяни",
постійно використовуваний у повідомленнях прес-служби, хто і звідки його викопирсав?
14:54 04.02.2012 LMaiboroda:
Таке рішення ради ганебне. Слова Ірини Топчій: "оркестр.. переведуть у статус аматорського художнього колективу" - дивно чути з вуст директора ДЕПАРТАМЕНТУ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ.. Обласний бюджет утримує драматчний театр, філармонію, інші творчі колективи. Їх важко створити, а зруйнувати легко.. Варто порівняти місто Суми та Черкаси, які мають однакову кількість населення. В Сумах на утримання чиновників витрачається на 16 мільйонів менше грошей, дпрекція парків на госпрозрахунку і грошей з бюджету не отримує. Нашим видаткам інші міста дивуються. Пригадую понад 50 зустрічей з виборцями, які проводила з Одаричем, тоді він обіцяв підтримувати культуру. Вийщло навпаки. ОДАРИЧ НЕ ДОСТОЙНИЙ БУТИ МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ ЧЕРКАС.