Черкаська ДПІ відповіла прокуратурі щодо "неправильного застосування норм чинного законодавства"

Черкаська ДПІ відповіла прокуратурі щодо "неправильного застосування норм чинного законодавства" У Державній податковій інспекції у м. Черкаси ГУ Міндоходів у Черкаській області прокоментували інформацію прокуратури Черкас про те, що їхні інспектори «допускали неправильне застосування норм чинного законодавства у сфері оподаткування».

Державна податкова інспекція у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області повідомляє, що Прокуратурою міста Черкаси під час проведення перевірки у вересні п.р. були встановлені у діях інспекції окремі факти неправильного застосування норм Податкового кодексу України.
Неправильне застосування норм Податкового кодексу України до суб’єктів господарювання щодо розміру штрафних санкцій за порушення податкового законодавства допущено в результаті технічної помилки при нарахуванні штрафних санкцій за І півріччя 2011 року.
За допущення технічної помилки при оформленні результатів перевірки працівник інспекції отримав суворе попередження про неприпустимість порушень нормативних та розпорядчих документів при проведені та оформлені результатів документальних перевірок.
Щодо встановлення випадків порушення строків направлення податкових вимог на адресу боржників, то відповідно до статті 59 Податкового кодексу України вони направлялися без порушення, тобто не раніше першого робочого дня після граничного строку сплати суми грошового зобов'язання.
Щодо зволікання у передачі матеріалів для стягнення з боржників коштів у судовому порядку, то відповідно до пп. 102.4 та 102.1 Податкового кодексу України, зокрема податковий борг, що виник у зв’язку з відмовою в самостійному погашенні грошового зобов’язання, може бути стягнутий протягом наступних 1095 календарних днів з дня виникнення боргу.
18.10.2013 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter