Білоусов: Уряд втрутився, ситуацію з газопостачанням на ТЕЦ і теплокомуненерго вирішать сьогодні-завтра

Білоусов: Уряд втрутився, ситуацію з газопостачанням на ТЕЦ і теплокомуненерго вирішать сьогодні-завтра Кабінет Міністрів України відреагував на звернення керівництва Черкас та втрутився у ситуацію щодо виділення лімітів на придбання природнього газу для населення задля забезпечення стабільного теплопостачання міста. Як інформують у Черкаському МВК, про це сьогодні на засіданні виконавчого комітету повідомив секретар міської ради Віктор Білоусов.
За його словами, для стабільної роботи котелень в осінньо-зимовий період Черкащині загалом потрібно 217, 2 мільйонів метрів кубічних природнього газу, тоді як НАК «Нафтогаз України» планував виділити лише 119, 9 мільйонів. Тобто приблизно на 40 відсотків менше від потреби. І це при тому, що ні Черкаська ТЕЦ, ні КП «Черкаситеплокомуненерго» не мають заборгованості за спожитий газ перед НАК «Нафтогаз України» понад різницю в тарифах.
– Ми звернулись до Уряду з проханням втрутитись у ситуацію і вже є реагування. Думаю, сьогодні-завтра вдасться позитивно вирішити це питання, – відзначив Віктор Федорович.
А також додав, що нині теплопостачальні підприємства міста працюють у звичному режимі, забезпечуючи теплом жителів Черкас.
Як нагадують у МВК, 6 жовтня у приміщенні Черкаської міської ради було проведене екстрене засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Для захисту населення Черкас та запобігання виникненню надзвичайної ситуації, пов’язаної з припиненням роботи об’єктів теплопостачання, а також – недопущення соціальної напруги, комісія прийняла низку звернень, у тому числі і до керівництва держави – Прем’єр-міністра України М.Я. Азарова, Віце-прем’єр-міністра О.Ю. Вілкула з проханням втрутитись в ситуацію з газопостачанням Черкас.
Своїм рішенням комісія також заборонила ПАТ «Черкасигаз» виконувати будь-які дії, пов’язані з відключенням об’єктів теплопостачання від подачі природнього газу.
09.10.2013 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter