Тулуб: Фахівці на чолі з Вишиваним вивчають ситуацію із звірогосподарством у Яблуневі

Тулуб: Фахівці на чолі з Вишиваним вивчають ситуацію із звірогосподарством у Яблуневі Як інформують у Черкаській ОДА, під час зустрічі Сергія Тулуба з громадськістю Канева ветерани району звернулися до очільника області з питанням, що стосується будівництва звірогосподарства в сусідньому селі Яблунів. На їхню думку, не можна допустити появу такого підприємства поряд із могилою Тараса Шевченка, адже це місце – святиня не лише для канівчан, а й для всіх українців.
Громадськість непокоїть, що господарство хочуть розмістити на підземному озері, з якого Канів постачається водою.
«Ми відчуваємо, що в такому випадку вода може стати проблемою для міста. За нашими підрахунками, річна потреба цього підприємства у питній воді, враховуючи всі виробничі та санітарно-екологічні аспекти, складатиме 1 мільйон 200 тисяч кубічних метрів. Ми всі чудово розуміємо, до чого це може призвести», - продовжив думку виступаючий.
Сергій Тулуб нагадав присутнім, що це питання вже порушувалося під час зустрічі з ветеранським активом району 2 вересня та запевнив, що нині воно вже розглядається спеціально створеною групою фахівців на чолі з директором Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Валерієм Вишиваним.
«Цей проект ще ніхто не розглядав і не затверджував. Подібні питання не повинна вирішувати одна людина. Обов’язково потрібно врахувати думку громади: міста, села, району, а потім вже приймати якісь рішення. Звичайно, нові виробничі потужності – це насамперед робочі місця. Але перш ніж щось робити, треба порадитись з людьми і запитати, як вони оцінюють ситуацію і що пропонують», - висловив свою позицію Сергій Тулуб.
Відтак, керівник області дав доручення провести громадські слухання з цього питання та не допустити будівництво на цьому місці будь-яких нових об’єктів без погодження з громадою.
09.10.2013 15:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter