Одарич заявляє, що Білоусов протринькав незнамо куди 52 млн. грн. з бюджету розвитку

Одарич заявляє, що Білоусов протринькав незнамо куди 52 млн. грн. з бюджету розвитку Як інформують у прес-службі ПВД, Сергій Одарич не знає, куди черкаська влада діває гроші бюджету розвитку. З цього бюджету фінансуються роботи з капітального ремонту доріг, тротуарів, облаштування освітлення, встановлення нових зупинок, дитячих і спортивних майданчиків у дворах, придбання медичного обладнання, ремонт шкіл і дитячих садочків. Він не може зрозуміти, що Віктор Білоусов і Ко роблять із мільйонами гривень.
- У мене враження складається таке, що вони подали опалення в кілька районів. Мабуть, це вони купюри спалюють. Бо бюджет розвитку тріщав від коштів. У травні (відставка міського голови і його команди відбулася у квітні) на рахунках бюджету розвитку було 52 млн. грн. На підході були ще платежі. До речі, вони вчасно надходять.. Але куди вони діваються – я не знаю. Можливо Білоусов знає. Може пояснить, - говорить Сергій Одарич.
За п’ять місяців не зроблено і метра капітального ремонту доріг (хоча кошти на це були передбачені, проекти зроблені, тендери проведені ще за часів Одарича), не відремонтовані тротуари (хоча в бюджеті закладали безпрецедентну суму в 10 млн. грн.), не встановлені 12 спортивних майданчиків у дворах багатоповерхівок, не проведені роботи з встановлення нового освітлення на 3,5 млн., не об лаштовані 20 нових зупинок Ремонти в школах і садочках розпочалися за два тижня до нового навчального року, а не влітку.
Сергій Одарич, характеризуючи такі дії «нової влади», процитував слова з басні Крилова: «А вы, друзья, как не садитесь, все в музыканты не годитесь» .
08.10.2013 14:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter