Голова КВУ: На проблемних округах голоси скуповуватимуть по 200 гривень

Голова КВУ: На проблемних округах голоси скуповуватимуть по 200 гривеньВ інтерв`ю gazeta.ua голова КВУ Олександр Черненко заявив, що вибори на 5 проблемних округах не змінюють конфігурацію в Раді та ні на що не вплинуть. Боротьба йде за психологічну перевагу.
...Партія регіонів виставить кандидатури, які запропонують місцеві організації. Це виграшна комбінація?
Досі не вирішене питання — поставлять вони тих самих чи дадуть — "добро" кільком начебто незалежним, а потім візьмуть того, хто виграє. У Черкасах ніби знову робитимуть ставку на Валентину Жуковську (йшла на вибори як самовисуванка. Її пов'язують з олігархом Дмитром Фірташем та главою Адміністрації президента Сергієм Льовочкіним. — "ГПУ"). Але це може бути винятком, бо там є інтереси потужних фінансових груп. Партія регіонів не вказуватиме на когось конкретно, мовляв, це наш. Може дати "добро" одному-двом претендентам.
Які висновки повинні зробити сторони?
Кандидати від влади мають працювати технологічно, а не робити — ставки на силові структури. Опозиція повинна бути більш підготовленою до захисту результатів виборів. Включити потужні юридичні можливості у виборчих комісіях.
Несподіванки ймовірні?
Хіба що у персоналіях. У найближчі тижні знатимемо їх. Заявив, — що збирається балотуватися Юрій Кармазін (екс-нардеп, через якого трьох депутатів нинішнього скликання позбавили мандатів. Готує позови ще на шістьох. — "ГПУ").
Одна з найбільших небезпек — з'являться нові кандидати з грошима. Вони тотально скуповуватимуть голоси. "Гречка" не діє на весь електорат. Тому будуть купюри. У середньому можна говорити про ціну в 200 гривень.
04.10.2013 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter