Карась обіцяє, що сьогодні всім Черкасам дадуть тепло

Карась обіцяє, що сьогодні всім Черкасам дадуть теплоУ Черкасах нині тривають роботи з підключення житлових будинків до тепла. На сьогодні здійснено запуск опалення у близько двох третинах черкаських будинків. Але аби в оселях містян стало тепло - потрібно кілька днів. Про це розповів заступник міського голови Павло Карась, інформують у Черкаському МВК.
– Ввімкнути опалення в місті – це не ввімкнути світло. Це – складний технологічний процес. Потрібно запустити всі будинки, відповідно, спустити у кожному зі стояків повітря. Також необхідно запустити всі котельні та синхронізувати їхню роботу. На це потрібен відповідний час. Для того ж, аби запустити опалення в усьому місті потрібно близько п’яти днів, – наголосив Павло Миколайович.
Загалом по місту сьогодні у більшості житлових будинків виконані роботи з підключення до опалення.
– Може десь бути недостатня температура теплоносія, може в якомусь будинку виникнути проблема з гарячої водою. Може бути, що в одній кімнаті буде тепло, а в інших – холодно, через те, що в стояках – повітря. Комунальникам треба прийти у кожний будинок, на кожному стояку відкрити засувку і т. д. Це кожен рік так, – зазначив заступник міського голови.
За його словами, основна проблема цьогорічного жовтня – це аномально холодна погода: низька температура повітря, як для цієї пори року, сильний вітер. Тому, звичайно, люди хочуть отримати тепло. Зараз робиться усе можливо, працюють бригади, аби якомога швидше в оселях черкасців стало тепло.
– Раніше підключити опалення в будинкам ми не мали змоги. Оскільки норматив чітко говорить: три дня температура повітря має бути нижчою 8 градусів. Цей термін припав на 1 жовтня, відтоді ми почали підключати місто до опалення. Думаю, що більшість містян отримає тепло вже протягом сьогоднішнього-завтрашнього дня, максимум – у суботу. Це стосується, зокрема, Південно-Західного району Черкас, – відзначив Павло Карась.
Що стосується центральної частини міста та мікрорайону «Митниця», то забезпечити подачу належного температурного режиму опалення у ці райони вдасться лише після запуску припортової котельні і котельні по вул. Дашковича,62, які працюють на газу.
У планах – запуск обох котелень до п’ятниці, 4 жовтня. Адже «Черкаситеплокомуненерго» та Черкаської ТЕЦ не мають заборгованості за газ.
04.10.2013 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter