Томенко: Нехай Тулуб власним коштом ремонтує Черкаську облдержадміністрацію

Томенко: Нехай Тулуб власним коштом ремонтує Черкаську облдержадміністрацію Із відповіді Міністра внутрішніх справ України В. Захарченка на депутатське звернення М. Томенка випливає, що Кабінет Міністрів підтримує позицію Миколи Томенка щодо необхідності здійснення реконструкцій та ремонту кабінетів місцевих чиновників не за бюджетний, а за власний кошт.
Як інформує нардеп, у відповіді МВС повідомляється, що «Головним управлінням капітального будівництва Черкаської облдержадміністрації 15.05.2013 було оголошено про заплановану закупівлю будівельно-монтажних робіт, обладнання та пусконалагоджувальних робіт у приміщенні Черкаської ОДА (бульв. Т. Шевченка, 185) на суму 16 млн 49 тис. 325 грн.
29.07.2013 після проведення конкурсних торгів Головним управлінням капітального будівництва Черкаської ОДА було визначено переможця тендеру ТОВ «Черкасиміськбуд» з ціною пропозиції 15 млн 365 тис. 072 грн.
Після того, згідно з інформацією УМВС України в Черкаській області, Черкаської обласною держадміністрацією подано пропозицію до Кабінету Міністрів України щодо фінансування першої черги реконструкції за рахунок держбюджету в сумі 9,2 млн грн. «На цей час відповідне розпорядження Уряду не прийняте та фінансування об’єкта замовником не розпочате», – йдеться у повідомленні МВС.
«Звідси можна зробити висновок про те, що Уряд наразі підтримує озвучений мною підхід: якщо в Державному бюджеті не вистачає коштів навіть на соціальні виплати (зарплати, лікарняні, декретні тощо), то неправильно направляти десятки мільйонів гривень бюджетних коштів на ремонт кабінетів місцевих чиновників, як це запланувала Черкаська ОДА під керівництвом Сергія Тулуба», – зазначив Микола Томенко.
26.09.2013 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter