Держспоживінспекція: У більшості черкаських ресторанів блюда готують "на око" та навмання

Держспоживінспекція: У більшості черкаських ресторанів блюда готують "на око" та навманняЯк засвідчили останні перевірки Держспоживінспекції у Черкаській області, у 13 перевірених суб’єктів господарювання сфери ресторанного господарства виявлено порушення вимог діючого законодавства про захист прав споживачів. Про це інформують у Черкаському прес-клубі.
У 80 % із перевірених барів, кафе та ресторанів технологічні карти на страви, які там виготовляються, розроблені з порушенням вимог або ж вони просто відсутні.
- У таких закладах, як правило, страви та кулінарні вироби готують «на око», не маючи затверджених технологічних карт із зазначенням рецептури, технології приготування та показників, які гарантують якість та безпечність страви, - констатує начальник ДП «Черкасистандартметрологія» Андрій Мирошниченко. - Отримуючи своє замовлення, споживач позбавлений можливості порівняти страву із тим, якою вона повинна бути. Цим порушуються права споживача стосовно отримання повної і достовірної інформації щодо замовленого продукту. Незважаючи на те, що ми проводимо семінари та навчання, а наші фахівці завжди готові надавати професійні консультації з питань розробки технологічних карт, інструкцій, рецептур, здійснювати випробування розроблених страв та кулінарних виробів у атестованій лабораторії Центру випробувань харчової продукції та сировини – у кафе та ресторанах свідомо порушують вимоги чинного законодавства, дотримання стандартів, норм і правил під час виготовлення та реалізації кулінарних страв і виробів. Наслідок халатності власників ресторанного бізнесу спостерігаємо ми всі – це факти отруєнь, що особливо почастішали у кафе та ресторанах регіону.
25.09.2013 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter