Керівниця черкаської культури натякнула критикам, що нехай об`єднуються з нагоди 200-річчя Шевченка. Гроші все одно освоюють інші

Керівниця черкаської культури натякнула критикам, що нехай об`єднуються з нагоди 200-річчя Шевченка. Гроші все одно освоюють інші Начальник управління культури Черкаської обласної державної адміністрації Наталія Джура пройшлася» по тим, хто своїми брудними язиками та заздріснгими очима рахує десятки мільйонів гривень, що витрачає черкаська влада до 200-річчя Тараса Шевченка. Слова Н. Джури наводять у Черкаській ОДА.
- Усіх скептиків я хочу запевнити, - заявляє керівниця черкаської культури, - що заплановані заходи відбудуться і ми достойно відзначимо цю подію. А тим, хто сьогодні критикує роботу обласної влади, що проводиться у цьому напрямку, раджу згадати як вшановували Тараса Шевченка ще три роки тому – піднімались до могили Шевченка, коли поруч стояв напіврозвалений будинок-музей Тараса Григоровича, який на довгий час був вилучений із культурного і духовного життя України, який до 2010 року перебував у жахливому стані та скоріше нагадував повоєнну розруху ніж музей духовного пророка. Ювілей Кобзаря – це не привід для політичних дискусій чи піару, а насамперед подія, яка має об`єднати усіх нас заради єдиної мети – гідного вшанування свого національного генія.
24.09.2013 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter