Карась запевняє: у Черкасах опалювальний сезон розпочнеться вчасно

Карась запевняє: у Черкасах опалювальний сезон розпочнеться вчасно Опалювальний сезон у Черкасах розпочнеться вчасно. Як інформують у Черкаському МВК, у цьому запевнив під час засідання виконавчого комітету заступник міського голови Павло Карась.
За словами Павла Миколайовича, на сьогодні всі житлові будинки комунальної форми власності, а також ОСББ та ЖБК готові до опалювального сезону.
– Тепломережі у всіх будинках комунальної форми власності вже заповнені водою. Тоді як у минулих роках починали заповнювати мережі водою лише з 1 жовтня. Цьогоріч ми готові подати тепло у дошкільні заклади та лікарні з 1 жовтня, та з 10 жовтня – в оселі черкасців, – наголосив Павло Карась.
Також у рамках своєї доповіді про готовність міста до опалювального сезону, яку заслухали на виконкомі, Павло Карась повідомив, що до опалювального сезону котельні Черкас готові на 100 %, теплові мережі – на 92% (замінено 10,3 кілометра теплотрас та залишилося замінити 700 метрів тепломережі КП «Черкаситеплокомуненерго»). А також, що підготовлено усі 82 центральних теплових пункти.
20.09.2013 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter