Савін обережно натякає, що до кінця року "Бочка" Арсенюка може опинитися поза законом

Савін обережно натякає, що до кінця року "Бочка" Арсенюка може опинитися поза закономЯк інформують у Черкаському прес-клубі, до кінця року в обласному центрі буде визначено прибережну захисну смугу вздовж Дніпра та межі лісового фонду Черкас
- Цей проект - що є одним із основних пріоритетів на цей рік у сфері архітектури, будівництва та землеустрою - дозволить визначити природоохоронну територію господарської діяльності, яка регулюється та на яку буде встановлено обмежений режим господарської діяльності, - пояснює директор департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради Артур Савін. - Рішенням виконкому Черкаської міської ради 4 вересня утворено робочу комісію для забезпечення процесу погодження проекту землеустрою зі встановлення водоохоронної зони і прибережної захисної смуги. Проект землеустрою на сьогодні вже виготовлено, креслення зроблені, але необхідні відповідні погодження із землекористувачами. Наразі їм направлено листи із пропозицією ознайомитися із проектом землеустрою та надати свої пропозиції, які будуть враховані при затверджені проекту.
Крім того, до кінця року також буде встановлено і межі земель лісогосподарського призначення, що дозволить ефективно управляти лісовим фондом міста.
19.09.2013 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter