Томенко-Тулубу: Губернаторе, відремонтуй власне робоче місце за свою зарплату!

Томенко-Тулубу: Губернаторе, відремонтуй власне робоче місце за свою зарплату! «Люди регіональною мовою говорять, що «у нас самое занимательное правительство в мире – оно постоянно занимается тем, что постоянно занимает деньги». Про це заявляє народний депутат України Микола Томенко. І тепер не лише Уряд позичає гроші, він тепер змушує і місцеву владу брати позички. З 1 жовтня більшість місцевих рад бере позики, щоб виплатити заробітні плати бюджетникам за жовтень», – зазначив Микола Томенко.
Він також додав, що, наприклад, в Черкаській міській лікарні навіть зупиняються планові операції з 1 жовтня, бо так «покращилось» життя, що нема за що їх робити.
«Натомість Уряд не зробив жодного застереження про «тринькання», або витрачання бюджетних коштів чиновникам. Так, Черкаська ОДА з ініціативи губернатора Сергія Тулуба розпочала ремонт поверху, де живе або працює губернатор. В мене пропозиція до губернаторів і міністрів: якщо ви хочете ремонтувати свої помешкання, то беріть приклад у батьків, які до нового навчального року за свій кошт відремонтували школи, дитячі садочки і будинки культури. Тож майте совість, зберіть свої гроші і за них відремонтуйте будівлю ОДА», – запропонував Микола Томенко.
18.09.2013 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter