Одарич наполягає, що звинувачення прокуратури в незаконних звільненнях працівників МВК - "хвальш"

Одарич наполягає, що звинувачення прокуратури в незаконних звільненнях працівників МВК - "хвальш"Екс-мер Черкас Сергій Одарич продовжує наполягати, що обвинувачення прокуратури проти нього – «хвальш». Про це інформує прес-служба ПВД.
Сергій Одарич радий, що нарешті обвинувальний акт став відомий громадськості. Нагадаємо, що під час засідання суду, яке відбулося 6 вересня, представник прокуратури зачитала обвинувальний акт.
- Добре, що обвинувальний акт став відомим громадськості. Усі хто перебував у той день у залі суду переконалися, що це суцільна вода, набір звинувачень, які нічим не підтверджуються. Наприклад, прокуратура говорить, що звільнив умисно, щоб призначити іншу особу, але прокуратура не назвала цієї іншої особи. Ще факт. Не виконував рішення суду про поновлення, а виявляється я в ці тижні перебував у відпустці, причому за межами України, - розповів Сергій Одарич.
Він зазначив, що в одному з епізодів, який йому інкримінує прокуратура щодо не виконання судового рішення, Сергій Одарич разом із родиною взагалі перебував в Норвегії, подорожуючи на каяках по фьордах. А представник прокуратури в суді зачитала, що саме в цей період він, «сидячи у своєму робочому кабінеті», не виконував рішення суду про поновлення на посаді працівника.
- Я пропонував ще на етапі досудового слідства, мовляв подивіться у паспорт, у мене там штампи стоять, що такого-то числа виїхав і такого-то в’їхав в Україну. Інший випадок, я перебуваю у відпустці під час виборчої кампанії, а в цей час відбувається поновлення людини через суд на посаді. І представник прокуратури в суді, не червоніючи, говорить, що Сергій Одарич в цей час перебував в службовому кабінеті… А в мене є довідка, що я був у відпустці. Я кажу під час досудового слідства: приєднайте до справи, - розповідає Сергій Одарич.
Загалом по справі проходять шість потерпілих: три заступники міського голови, яких звільнила міська рада. За законом звільняти і брати на роботу заступників міського голови – це виключне право міської ради. А звинувачують лише міського голову. Загалом тоді міська рада звільнила шістьох заступників і лише три пішло судитися – Анатолій Прокопов, Володимир Невесенко та Володимир Шабанов. Три інші – це працівники мерії: начальник управління економіки Валентина Мироненко, начальник управління освіти Анатолій Депутат та головний художник міста Юрій Борисов.
- Пікантність ситуації полягає у тому, що один із заступників Анатолій Прокопов, який нині є потерпілим, у 2007 році писав службові записки з вимогою звільнити начальника управління освіти Анатолія Депутата за порушення. У ЗОШ № 25 двоє дітей померли від менінгіту. Найцікавіше, що звільнення вимагав і прокурор міста. Тобто прокуратура, яка нині мені інкримінує незаконне звільнення Анатолія Депутата, тоді вимагала звільнити начальника управління освіти. І Анатолій Прокопов, як заступник міського голови, вимагав звільнити Анатолія Депутата. А тепер і прокуратура, і Прокопов, і Депутат звинувачують мене у незаконному звільненні, - поділився подробицями судового процесу Сергій Одарич.
16.09.2013 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter