Радуцький пропонує міськраді Черкас забрати очисні споруди у ПАТ "Азот"

Радуцький пропонує міськраді Черкас забрати очисні споруди у ПАТ "Азот" Як інформує «Про все», депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький заявляє, що ПАТ “Азот” не має ліцензії на очистку стічних вод міста. І, таким чином, стверджує депутат, угода між КП “Черкасиводоканал” і крупним виробником міндобрив має бути розірвана, а очисні споруди – передані місту.
Відтак Олександр Радуцький пропонує створити комісію, на чолі із в. о міського голови, секретарем міськради Віктором Білоусовим, яка має перевірити правомірність укладання угоди між КП «Черкасиводоканал» та ПАТ «Азот» щодо використання очисних споруд Черкас.
На вчорашній сесії міськради 42 депутати підтримали ідею Радуцького про створення відповідної комісії.

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

Секретарю Черкаської міської ради
в. о. міського голови
Білоусову Віктору Федоровичу
Шановний Вікторе Федоровичу!


Рішенням сесії Черкаської міської ради № 3-1801 від 25.07.2013 «Про направлення депутатського запиту депутата Радуцького О.Р.» підтримано мій депутатський запит щодо підстав та правомірності укладання угоди між КП «Черкасиводоканал» та ПАТ «Азот» щодо використання очисних споруд міста.
Зазначене рішення, разом з іншим, направлено для розгляду до Прокуратури Черкаської області.
05.08.2013 листом № 03/2389 Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного Комітету розглянуло подання міської ради із зазначено приводу та надало відповідь, із якої виникає наступне.
ПАТ «Азот» уклало угоду із КП «Черкасиводоканал» без відповідної ліцензії. Ліцензія є необхідною для здійснення деяких видів господарської діяльності, зазначених у статті 9 Закону України “Про ліцензування певних видів господарської діяльності”. До 15.11.11 була передбачена кримінальна відповідальність за вчинення правочинів без ліцензії з відповідними санкціями за порушення законодавства.
19.08.2013 від регіонального відділення Фонду державного майна України по Черкаській області тримав відповідь, згідно з якою очисні споруди є державною власністю.
19.08.13 мною також було отримано відповідь від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, згідно з якою Комісія не видавала ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водовідведення ПАТ «Азот». Отож, станом на 16.08.13 ПАТ «Азот» не має ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водовідведення. Із цього слідує, що відсутність ліцензії у ПАТ «Азот» на введення в експлуатацію очисних споруд карається законом і може бути підставою для розірвання угоди між ним і КП «Черкасиводоканал».
У зв’язку з вищезазначеним, ПРОШУ терміново у 7-денний термін залучити представників депутатського корпусу та створити комісію з представниками органів виконавчої влади з метою вирішення ситуації, пов’язаної з КП «Черкасиводоканал», очисними спорудами і ПАТ «Азот». До складу комісії включити: секретаря міської ради, в. о. міського голови Білоусова, заступників міського голови Беззубенка В.А., Карася П.М., директора департаменту управління справами та юридичного забезпечення Шабанова В.І., директора департаменту бюджетної політики Джуган Н.В., директора департаменту економіки та розвитку Удод І.І., депутата міської ради Радуцького О.Р. і голів кожної фракції та групи.
депутат Черкаської міської ради
Радуцький О. Р
13.09.2013 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter