Прокуратура спростовує заяву Одарича про фальсифікацію обвинувачення проти нього

Прокуратура спростовує заяву Одарича про фальсифікацію обвинувачення проти нього Як інформує прес-служба прокуратури Черкаської області, Шевченківський районний суд м. Києва проводить судовий розгляд кримінального провадження стосовно обвинуваченого колишнього міського голови міста Черкаси Сергія Одарича.
Вказана особа обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 1, 2, ст. 172, ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 382 КК України (грубе порушення законодавства про працю, зловживання службовим становищем, невиконання судового рішення).
Як йдеться в повідомленні прокуратури, Одарич заявив ЗМІ, що вказане кримінальне провадження стосовно нього сфальсифіковане з метою залякати та змусити його відмовитись від політичної боротьби.
У прокуратурі вважають, що розслідування кримінального провадження проведено у відповідності з кримінальним процесуальним законодавством.
Зокрема, під час підготовчого судового засідання суд встановив, що обвинувальний акт складений у відповідності до вимог Кримінального процесуального кодексу України.
У прокуратурі вважають, що поширена Одаричем С.О. інформація не відповідає дійсності і є позицією його захисту.
09.09.2013 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter