Томенко: балотуючись на проблемних округах, кандидати від влади приховуватимуть свою партійність

Томенко: балотуючись на проблемних округах, кандидати від влади приховуватимуть свою партійність Коли йдеться про повторні вибори народних депутатів в п’яти «проблемних округах», то вони матимуть як мінімум дві особливості та одну проблему. Про це народний депутат Микола Томенко заявив журналістам, перебуваючи на Черкащині.
«Першою особливістю буде те, що для опозиційних кандидатів найбільшу загрозу становитимуть не кандидати від влади, а так звані «виборчі заробітчани» чи політичні невдахи. Незважаючи на те, що три опозиційні фракції – «Батьківщина», «УДАР» і «Свобода» – задекларували чітку формулу висунення єдиного кандидата від трьох політичних сил, в кожному окрузі набереться до десятка «вічних» кандидатів у Верховну Раду, частина з яких або неадекватно оцінює свою політичну популярність, або звично на виборах заробляє гроші, продаючи членів комісії або надаючи інші послуги більш багатим кандидатам», – зазначив Микола Томенко.
За його словами, другою особливістю цих перевиборів буде те, що сьогодні Партія регіонів настільки втратила популярність серед виборців, що абсолютна більшість кандидатів від влади буде приховувати свою партійність. А тому, на думку політика, на Київщині та Черкащині кандидати від влади будуть підтримувати самовисуванців, офіційно не висуваючи кандидатів від Партії регіонів.
«Скоріше за все, це будуть багаті чи надбагаті люди, яких переконають йти на вибори. Отож, виникла парадоксальна ситуація: для Партії регіонів, яка тотально контролює владу і правоохоронні органи, для участі у цих перевиборах виникла проблема знайти охочих балотуватися від їхньої партії», – вважає Микола Томенко.
09.09.2013 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter