Голос прорізався: Беззубенко вважає, що Одарич займався ремонтом доріг, будучи не при пам`яті

Голос прорізався: Беззубенко вважає, що Одарич займався ремонтом доріг, будучи не при пам`яті Два з половиною роки Віктор Беззубенко працював першим заступником у Одарича. Два з половиною роки мовчав та погоджувався. Тепер виявляється, що місто на цілих два з половиною роки втратило принципового й сміливого управлінця, який затято таврує перегини минулого...

Саме капітальний ремонт доріг сьогодні є найболючішою проблемою міста. Як інформують у Черкаському МВК, на цьому наголошує перший заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко.

– Якщо ми змогли підготувати Черкаси до зими, уладнати проблеми з постачанням гарячої води, віднайти у бюджеті кошти на ремонт ліфтів – то з капітальним ремонтом доріг, яким до цього особисто займався колишній міський голова Сергій Одарич, доводиться наводити лад протягом тривалого часу, – говорить Віктор Анатолійович. – Під час спільної наради усіх комунальних служб міста, які задіяні у ремонті шляхів міста, ми виявили, що проектна документація не відповідає не лише будівельним нормам, а й здоровому глузду. Коли б ми за таким сценарієм продовжили ремонт, то наразили б на кримінальну відповідальність виконавців робіт.

Особливо багато недоліків було виявлено на вулиці Козацькій, де було запроектоване неправильне водовідведення. Крім того запланована ширина дороги не дозволяє встановити світлофори, оскільки бракує місця для островів безпеки. А от, для прикладу на Благовісній запроектували лише дорогу, а про примикання, місця зупинок, кармани – забули.

– Тому створена робоча група намагається у якнайшвидший термін змінити документацію і привести її до норм чинного законодавства, – наголосив перший заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко. – Що ж стосується ямкового ремонту, то ми рухаємося згідно з графіком. Зараз роботи призупинив дощ, як тільки погода налагодиться – комунальники одразу ж продовжать розпочате.
07.09.2013 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter