Сохар: Хочу розповісти, як ця потвора намагалася впарити мені й партнерам свою г...ну "Антенну"

Сохар: Хочу розповісти, як ця потвора намагалася впарити мені й партнерам свою г...ну "Антенну" Згаданий депутатом Черкаської міської ради «поплічник» Бродського й Одарича Орест Сохар виклав на «Фейсбуці» свою версію подій, які Валерій Леонідович вважає історією помсти йому, незалежному журналісту, за відмову продавати телеканал «Антенна». Стиль та орфографія посту Сохара збережена.

Шановні друзі, - пише Сохар. - Хочу похвалитися своїм "другом" по фейсбуку Воротніком Валєрой. Він ось уже декілька років намагається впарити мені і моїм партнерам свою гівняну Антену. Ця історія почалася ще 2007-го року, коли цей інформаційний рекетир намагався нагріти руки.
Ось фрагмент його листа: "4. Активы и нематериальные права участников медиагруппы мы оцениваем следующим образом: Телеканал – 700 000 Газета – 150 000 Сайт – 50 000 Цены в USD. Детальная расшифровка позиций не осуществляется. 6. Финансовая сторона вопроса выглядит следующим образом: Выкуп доли – 300 000 Инвестиционные обязательства – 100 000 Срочные обязательства – по отдельному соглашению, в пределах 6 000 – 12 000 в месяц. Взаимные политические обязательства оговариваются отдельно". Малиш був посланий і тоді саме компліментарні тексти на адресу Одарича в його медіа змінилися інформаційним шантажем. Подивіться підшивку. З того часу багато що змінилося, але постійно цей пігмей щось напарює.
Ось свіжіші:
20 липня 2011 р. 08:07 Валерій Воротник Привет Орест!
08:11 Валерій Воротник Спроси боссов, не желают ли они откупить сайт+ свидетельство на регистрацию газеты А и документы на телеканал? Просто мне оно теперь малоинтересно - предложили работу в иностранном ТВ в области продакшена. Так, что к августу-сентябрю я буду валить с Украины. Объединить Черкассы и новую работу, видимо, неполучается....
08:13 Валерій Воротник Мог бы написать напрямую М или СО, но думаю, они при одной мысли о Антенне пеной исходят... Ксти, нам про то КТО создал проблемы с Волей известно - в смысле не виртуальные причины, а реальные ))) В любом случае - приятно что так поимели кой-кого))))
21 липня 2011 р. 18:37 Orest Sokhar Запитаю. Але не думаю, не думаю, що їх зацікавить. Про Волю - я не розумію, про що ти
18:56 Валерій Воротник Да ладно, проехали)))) Скорее всего мало играет значение. Тут вчера-сегодня, кажется, избавился от чемодана без ручки по названию Антенна.)))) Так что можеш не спрашивать) не актуально. Извини за беспокойство)
9 травня 2012 р. 06:57 Валерій Воротник Орест, привет! Ты трк викка курируеш? Если да, то имеется предложение. Слыхал я, что ищут помещение. Могу предложить свое, плюс оборудование трк кой какое с мебелью. Как бонус лицензию на кабель. Последнее даст возможность оптимизировать затраты, перераспределив собственный продукт и минимизировав выход через вышку, отдав больше времени два плюс два, что сократит затраты по оплате услуг ортпц. На аудиторию это не повлияет, а скорее расширит. Но главное предложение, это конечно помещение под студию в центре.
Субота Про всяк випадок: у мене є всі скріншоти, які доказують, що все сказане - відправлено отим посіпакою Сергія Борисовича. Бо він заявляти може все, що завгодно... P.S. Подібний шантаж, що був застосований проти Сергія Одарича, ця потвора використала і проти Сергія Тулуба. Але потвора була витрахана і висушена і тепер звела свою роль до захисту благородних дівиць. Це при тому, що Сергій Борисович "висушив" і всю "медіа-імперію" нашого малиша (він сам там пише про Волю). Так ось тепер скажіть мені - чи виживуть демократи у Черкасах при таких воротниках? Черкасам потрібні Тулуби.
Сохар: Хочу розповісти, як ця потвора намагалася впарити мені й партнерам свою г...ну "Антенну"

Сохар: Хочу розповісти, як ця потвора намагалася впарити мені й партнерам свою г...ну "Антенну"

05.09.2013 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter